Domů Profil prodejce anairam
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 10 hodin.
  • Praha 10 - Vršovice, ČR
  • 769 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (210) 100%
Nadšenci: 400
Aktivita: aktivní
Prodáno: 769
Registrace: 31.3.2011
Město: Praha 10 - Vršovice
Stát: ČR

anairam

/ Prodávající
Novinky
908446
23.10.2020 Včera jsem celý den pilovala střih. Jak se vám tohle sako z teplákoviny líbí?
https://www.fler.cz/zbozi...

Jmenuji se Mariana - pozpátku Anairam. Píšu pravou rukou, kreslím levou. Počítačovou myš držím v pravé, ale tabletové pero v levé ruce. Vždycky mě bavila matematika, fyzika a chemie. V dětství jsem se chtěla stát vědcem, který bude vyvíjet léky na zákeřné nemoci, ale jak se říká člověk míní, osud mění. Místo chemie jsem vystudovala výtvarný obor na keramické škole a následně intermedia a nová media na Akademii výtvarných umění...

Zdá se, že vše v mém životě vždy musí mít svůj protipól na úplně obrácené straně spektra. Dnes, zatím co Mariana řídí čas kreativního oddělení v reklamní agentuře, Anairam věnuje všechen zbývající výtvarnému umění, grafickému designu, návrhům potisků triček, ručnímu sítotisku a v neposlední řadě hodinám a hodinám vysedávání u šicího stroje.

Značku Anairam jsem založila v roce 2012 pro svoje potisky triček. Do té doby se můj kreativní svět odrážel jen na digitálních obrazech (pokud vás moje obrazová tvorba zajímá, Google vám ji najde pod jménem Mariana Jůdová)

V nabídce značky Anairam najdete dvě základní řady. Dámská a pánská bavlněná trička s potiskem. Autorské motivy tisknu ručním sítotiskem v malonákladových sériích na trička ze 100% bavlny.

Druhou řadou značky Anairam jsou dámská trička, trika a šaty šitá z kvalitních, pestrobarevných, vzorovaných, bavlněných úpletů.

Od roku 2012 ušla Anairam pořádný kus cesty, ale o to větší kus vidím před sebou. Anairam je součást mého já, která mě naplňuje opravdovým štěstím. Ráda bych jí postupně věnovala více a více času, až Mariana už nebude mít čas řídit čas ostatních, ale jen ten svůj. Doufám, že se to povede!

 

Fakturu si můžete vytisknout u objednávky nebo ji na žádost pošlu společně se zbožím.

Fler banner: //www.fler.cz/user/117024

 

 

Zboží zasílám Českou poštou jako doporučenou zásilku.

 

Způsob dopravy
Česká pošta - doporučená zásilka
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od anairam

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--