Domů Profil prodejce anama jama
  • aktivní prodejce od r. 2015
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Pržno, ČR
  • 137 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (24) 100%
Nadšenci: 64
Aktivita: aktivní
Prodáno: 137
Registrace: 16.2.2015
Město: Pržno
Stát: ČR

anama jama

/ Prodávající
Novinky
726475
3.6.2018 Krásnou neděli! Léto za dveřmi a s nimi i potřeba chránit hlavu před ostrým sluníčkem. Vložily jsme tak do nabídky nový kloboučkový model, hledejte v kategorii "Kloboučky".

Ahoj! Jsme dvě a jsme sestry. Dělí nás dvanáct let, odlišné bydliště, rozdílné profese, jiný počet dětí. Co nás však spojuje, je velké kreativní úsilí, které s radostí a láskou vynakládáme na naše hand-made tvoření. Nejsme troškaři a proto háčkujeme, pleteme, šijeme, vyšíváme, tiskneme, recyklujeme a úplně nejraději to všechno kombinujeme dohromady. A protože ve dvou se to táhne líp, odstartovaly jsme začátkem předloňského roku společný sesterský kreativní projekt LAGU, který vám chceme prezentovat na Fleru. Vítejte u anama jama!

Děkujeme za zastavení, milé slovo a nejlépe i nákup něčeho pěkného z naší postupně se rozšiřující nabídky :-)

 

Způsob dopravy
Není-li u zboží uvedena jiná lhůta, zasíláme zboží do 1 - 3 dnů po připsání platby na účet doporučeně Českou poštou. Obvykle balíme do plastových obálek České pošty. Cena poštovného se odvíjí od velikosti balíčku a typu poštovní zásilky a zahrnuje i náklady na poštovní obálku či jiné balné. Je uvedena u každého výrobku individuálně. V případě, že máte zájem o osobní odběr nebo jiný způsob předání/zaslání zboží (např. jako balíček do ruky ap.), neváhejte nás kontaktovat.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od anama jama

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--