Domů Profil prodejce anama jama
  • aktivní prodejce od r. 2015
    Reaguje na objednávky obvykle do 9 hodin.
  • Pržno, ČR
  • 137 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (24) 100%
Nadšenci: 63
Aktivita: aktivní
Prodáno: 137
Registrace: 16.2.2015
Město: Pržno
Stát: ČR

anama jama

/ Prodávající
Novinky
726475
3.6.2018 Krásnou neděli! Léto za dveřmi a s nimi i potřeba chránit hlavu před ostrým sluníčkem. Vložily jsme tak do nabídky nový kloboučkový model, hledejte v kategorii "Kloboučky".

Ahoj! Jsme dvě a jsme sestry. Dělí nás dvanáct let, odlišné bydliště, rozdílné profese, jiný počet dětí. Co nás však spojuje, je velké kreativní úsilí, které s radostí a láskou vynakládáme na naše hand-made tvoření. Nejsme troškaři a proto háčkujeme, pleteme, šijeme, vyšíváme, tiskneme, recyklujeme a úplně nejraději to všechno kombinujeme dohromady. A protože ve dvou se to táhne líp, odstartovaly jsme začátkem předloňského roku společný sesterský kreativní projekt LAGU, který vám chceme prezentovat na Fleru. Vítejte u anama jama!

Děkujeme za zastavení, milé slovo a nejlépe i nákup něčeho pěkného z naší postupně se rozšiřující nabídky :-)

 

Způsob dopravy
Není-li u zboží uvedena jiná lhůta, zasíláme zboží do 1 - 3 dnů po připsání platby na účet doporučeně Českou poštou. Obvykle balíme do plastových obálek České pošty. Cena poštovného se odvíjí od velikosti balíčku a typu poštovní zásilky a zahrnuje i náklady na poštovní obálku či jiné balné. Je uvedena u každého výrobku individuálně. V případě, že máte zájem o osobní odběr nebo jiný způsob předání/zaslání zboží (např. jako balíček do ruky ap.), neváhejte nás kontaktovat.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od anama jama

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--