Profil uživatele
ančičak
Prodávající
Frýdek-Místek
Registrace: 5.1.2011

 

Já prostě miluju květiny...

Na louce, ve váze, na šatech, ve vlasech... Miluju jak vypadají, jak voní, jak je každá jiná... Miluju je darovat, miluju je dostávat... Miluju jaro, když jsou všude kolem...

Miluju je sbírat, lisovat, uchovávat na věčnost v pryskyřici a vytvářet z nich jedinečné něžné šperky...

Každá žena totiž při nošení těch šperků tak nějak rozkvete... :)

Tak se taky nechejte rozkvést!Tulipán

           Jmenuji se Anna Cidlíková a pod značkou Ančičak tvořím už několik let. Studuji v Olomouci na pedagogické fakultě a ve volném čase vyrábím květinové šperky.

         Celý proces výroby, od samotného sbírání květů a jejich určení, přes lisování, barevné ladění, zalívaní do pryskyřice, tvorbu a popisky visaček až po samotný prodej je především na mně a je mým velkým koníčkem. 

         Mé výrobky jsou především pro milovnice přírody a květin, které ocení jedinečnost a originalitu každého kousku. V každém z mých šperků je kousek něčeho živého, krásného. Za jednotlivými doplňky není jen kus mé práce, ale hlavně práce přírody, a tak jako na světě nikdy nevykvete stejný květ, tak také každý z mých šperků je zaručeným originálem.

         Každý šperk je doplněn o ručně psanou visačku s českým i latinským názvem rostlinky, můžete si tak postupně sestavit svůj vlastní osobní herbář :)

         Pro více informací můžete kouknout na mé nové webové stránky - www.ancicak.cz Květ

                 

         Pokud v mém obchůdku nenajdete přesně co hledáte, ráda se pokusím vyjít Vám vstříc a vyrobit na zakázku šperk podle Vašich představ..Ať už v jných  barevných kombinacích a odstínech a nebo podle Vašich individuální přání. Záleží ovšem na ročním období a dostupnosti kytiček, ne vždy mám k dispozici všechny a je třeba počkat až zase vykvetou ;)

 

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím