Domů Profil prodejce anděl hojnosti
 • aktivní prodejce od r. 2017
  Reaguje na objednávky obvykle do 19 hodin.
 • Záměl, ČR
 • 19 prodaných kusů
 • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (3) 100%
Nadšenci: 55
Aktivita: aktivní
Prodáno: 19
Registrace: 16.12.2017
Město: Záměl
Stát: ČR

anděl hojnosti

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Mé jméno je Alena Vodehnal Hojsáková. Je to už pěkných pár let, co jsem studovala v Jablonci nad Nisou pět a půl roku obor výrobce a návrhář kovové bižuterie. Od té doby jsem tvořila a tvořím různé ozdoby z bižuterie, kamínků, korálků, perliček a polodrahokamů (dnes se jim říká drahé kameny). Nejprve to bylo jen pro sebe, pro rodinné příslušnice a pro kamarádky. Jelikož má dílka mívala úspěch, rozhodla jsem se je zkusit nabídnout i širšímu okolí.

Dávám důraz na kvalitu a eleganci s nádechem luxusu. Vždyť i bižuterie má tu kouzelnou schopnost vyzdvihovat půvab a šarm ženy, která jí nosí. Jakákoli dívka, žena, paní - co jich jen po světě chodí, je jedinečná. Každá je jiná, žádná další není úplně stejná. Všechny ženy mají svou osobitou krásu, kterou je možné ještě decentně podtrhnout a zvýraznit.

Kterýkoli z výrobků, který u mne uvidíte, je vyroben ručně a je to originál. Většinou je každý vyroben pouze jeden, jen ve výjimečných případech, kdy je dost materiálu mohu vytvořit kusy dva. Tím, že je každý kus originál, nemůže se stát, že by se někde potkaly mé dva naprosto totožné "doplňky pro radost i krásu". Všechny šperky, které u mě uvidíte, jsem sama navrhovala, tvořila, fotografovala i popisovala.

Jestliže bude zájem o vyrobení bižuterního šperku na zakázku, stačí napsat, připojit obrázek nebo jméno toho, co se vám z mé nabídky líbí (například: když už bude prodaný) a já se budu snažit vyhovět. To samé platí o sadách. Bude-li se vám u mne líbit nějaký náramek a vy byste k němu chtěla náušničky, přívěsek na řetízek nebo třeba náhrdelník, pokusím se je vyrobit.

Tato má nabídka platí pouze, když budu mít potřebný materiál. Pokud však již nebudou korálky k dostání, mohu nabídnout velmi podobnou alternativu, s kterou vás nezávazně seznámím, pakliže si to budete přát.

Náramky jsou tvořené tak, aby odpovídali obvodu zápěstí dospělé ženy. Když však bude třeba, mohu udělat také kratší náramek třeba pro malou slečnu. Delší náramek, například na ozdobení nohy, je také možné. Cena bude vždy přizpůsobena množství použitého materiálu a k pracnosti výrobku.

Když vytvořím šperk z drahých kamenů, píši k němu i informace týkající se vlivu daného drahého kamene na lidský organismus. Tyto údaje čerpám z třídílné sbírky knih: Kameny od A do Z od spisovatelky Judy Hallové a z knihy: Skrytá moc drahých kamenů od Josefa Pavla Kreperáta. K drahým kamenům mám už dlouhá léta kladný vztah a jejich působení na člověka jsem již mnohokrát ozkoušela sama na sobě. (Dle současné legislativy EU se u drahých kamenů, stejně jako například u bylinek a bylinných produktů nesmí uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku - byť se ony kameny a bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí.)

Pro ty zájemce, kteří by chtěli některý ze šperků darovat někomu blízkému, nabízím možnost dárkového balení do krabičky. Velikost krabičky bude odpovídat velikosti šperku a její cena velikosti a kvalitě konkrétní krabičky. V tomto případě bude vzhledem k nutnosti zakoupení větších obálek (bublinkové a na cenné psaní) zvýšené poštovné. Z 80,00 Kč při zasílání šperků v dárkovém sáčku, na 95,00 Kč za zboží balené v dárkové krabičce, a protože ne vždy mám všechny velikosti krabiček, bude potřeba také více času na odeslání.

..............................................................................................................

Pro vaši informaci

Většina mých výrobků je vytvořena technikou ketlování. Tato technika - velmi zkráceně - spočívá v několika krocích:

 • navléknout korálek na ketlovací jehlu
 • zastřihnout jehlu v přiměřené vzdálenosti od korálku
 • ohnout jehlu kolem kulaté čelisti kleští a utočit očko
 • kleštěmi s plochou čelistí očko narovnat
 • očko znovu kulatými kleštěmi pootevřít, navléknout do řetízku a zavřít

Tyto kroky se opakují tolikrát, kolikrát je potřeba, aby výsledek byl dokonalý a naprosto úžasný.

.

Ketlované skvosty jsou dosti pracné. Jeden bohatý náramek s dvěma korálky v každém očku trvá vytvořit 8 - 9 hodin a je na něj velká spotřeba materiálu. Není to tak, že bych překupovala již hotové výrobky a s velkým ziskem je prodávala. Je to o nápaditosti, trpělivosti, pečlivosti a o radosti z tvoření. 

..............................................................................................................

 Těším se na vaši návštěvu. 

(Anděl hojnosti - všeho je hojnost. Je dostatek štěstí, lásky, blaha, spokojenosti, krásy a radosti. Rozdělováno je však pouze podle poptávky.)

Citát: "Lidské štěstí, to je taková šňůrka, na kterou navlékáme malé korálky, taková malá štěstí - čím jsou drobnější a čím je jich víc, tím je to štěstí větší." (Jan Werich)

 

˳˳0˚˚˚•˚˚˚0˳˳˳•˳˳˳0˚˚˚•˚˚˚0˳˳˳•˳˳˳0˚˚˚•˚˚˚0˳˳˳•˳˳˳0˚˚˚•˚˚˚0˳˳˳•˳˳˳0˚˚˚•˚˚˚0˳˳

 

Na Fléru mne můžete najít také jak nabízím své ručně vyšívané dečky a ubrusy (vzory výšivek si mnohdy sama navrhuji), dále hodiny a obrazy a to pod jménem: Aquam vivam. Zboží je prvotřídní kvallity opět tvořené s velkou láskou.  

A.V.H.

 

Způsob dopravy
Zásilku objednaného zboží odesílám doporučeně v bublinkové obálce jako cenné psaní - Českou poštou. Cena poštovného po ČR je 80,00 Kč za zaslání zboží v bublinkové obálce, která je vložená ještě do obálky na cenné psaní. (To proto, aby k vám zboží doputovalo na 100% v pořádku.) Do zahraničí je poštovné 160,00 Kč. Při odeslání větší a těžší zásilky se podle váhy balíku cena poštovného zvyšuje. NA DOBÍRKU NEZASÍLÁM.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od anděl hojnosti

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--