Vytvořím Vám lapač snů na přání.
Profil uživatele
Andělské lapače snů
Prodávající
Nebovidy
Registrace: 12.1.2018

"Když uvidíš člověka bez úsměvu, daruj mu ten svůj" 

 

Dobrý den,

vítejte v mém obchůdku. Jmenuji se Alena a ráda bych Vám představila sebe a svoji tvorbu "Andělské lapače snů" .

Žiji v Nebovidech nedaleko Brna, mám ráda přírodu, slunce, zahrádku, tvoření a vše co mě nabíjí pozitivní energií, kterou můžu předávat prostřednictvím své tvorby dál.

Mnohdy při pracovním shonu člověk ztrácí kontakt s přírodou a tím i sám se sebou. V mém životě došlo k zásadnímu zlomu. Výsledek tohoto zlomu můžete posoudit v mém obchůdku :-)

Tvorbě lapačů snů se věnuji s láskou. Jejich výroba je pro mne relaxací a seberealizací.  Inspirující a motivující k tvorbě je pro mne pocit radosti z každého jednoho vyrobeného lapače, který potěší Vás a pomůže k lepším snům. 

Největší odměnou pro mne je vědět, že prostřednictvím mých lapačů snů pomáhám předávat harmonii, klid a lásku do prostoru, kde je lapač z mé tvorby umístěn. Každý kus je originál. Předem Vám děkuji za zpětnou vazbu :-)

Přijměte, prosím, pozvání do říše krásných snů...

Alena Svaťoušek

 

Způsob dopravy
Česká pošta - doporučeně,(baleno v krabici),malé výrobky v bublinkové obálce. Možnost osobního odběru po domluvě v Brně. Moje výrobky, které jsou uvedeny jako "skladem", zasílám do uvedeného termínu u zboží od přijetí platby na můj účet. Zboží tvořené na zakázku pak dle aktuální vytíženosti - doba dodání je vždy uvedena u konkrétního výrobku nebo dle osobní domluvy. Posílám Českou poštou jako doporučené balík nebo psaní. Vše vždy pečlivě zabalím, aby nedošlo k poškození. Balné je již zahrnuto v ceně poštovného. Pro zákazníky z Brna nabízím možnost osobního předání.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
 
Novinky
774473
20.12.2018 Přeji Všem krásný a láskyplný rok 2019.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.