Profil uživatele
Andělské lapače snů
Prodávající
Nebovidy
Registrace: 12.1.2018

"Když uvidíš člověka bez úsměvu, daruj mu ten svůj" 

 

Dobrý den,

vítejte v mém obchůdku. Jmenuji se Alena a ráda bych Vám představila sebe a svoji tvorbu "Andělské lapače snů" .

Žiji v Nebovidech nedaleko Brna, mám ráda přírodu, slunce, zahrádku, tvoření a vše co mě nabíjí pozitivní energií, kterou můžu předávat prostřednictvím své tvorby dál.

Mnohdy při pracovním shonu člověk ztrácí kontakt s přírodou a tím i sám se sebou. V mém životě došlo k zásadnímu zlomu. Výsledek tohoto zlomu můžete posoudit v mém obchůdku :-)

Tvorbě lapačů snů se věnuji s láskou. Jejich výroba je pro mne relaxací a seberealizací.  Inspirující a motivující k tvorbě je pro mne pocit radosti z každého jednoho vyrobeného lapače, který potěší Vás a pomůže k lepším snům. 

Největší odměnou pro mne je vědět, že prostřednictvím mých lapačů snů pomáhám předávat harmonii, klid a lásku do prostoru, kde je lapač z mé tvorby umístěn. Každý kus je originál. Předem Vám děkuji za zpětnou vazbu :-)

Přijměte, prosím, pozvání do říše krásných snů...

Alena Svaťoušek

 

Způsob dopravy
Česká pošta - doporučeně, dobírkou (baleno v krabici),malé výrobky v bublinkové obálce. Možnost osobního odběru po domluvě v Brně. Moje výrobky, které jsou uvedeny jako "skladem", zasílám do 2 pracovních dnů od přijetí platby na můj účet. Zboží tvořené na zakázku pak dle aktuální vytíženosti - doba dodání je vždy uvedena u konkrétního výrobku nejdéle však 4 pracovní dny nebo dle osobní domluvy. Posílám Českou poštou jako doporučené balík nebo psaní. Vše vždy pečlivě zabalím, aby nedošlo k poškození. Balné je již zahrnuto v ceně poštovného. Pro zákazníky z Brna nabízím možnost osobního předání.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.