Domů Profil prodejce andělské léčivé obrazy
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Veselí nad Moravou, ČR
  • 2 prodaných kusů
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 35
Aktivita: aktivní
Prodáno: 2
Registrace: 18.11.2010
Město: Veselí nad Moravou
Stát: ČR

andělské léčivé obrazy

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Narodila jsem se na jižní Moravě v okrese Hodonín.

Již od dětství jsem ráda malovala a tvořila a postupně, jak jsem dospívala, tak jsem cítila, že bych to měla dělat nejen pro sebe, ale také pro ostatní lidi.

Důležité je malovat nebo tvořit s láskou. A bez ní by to snad ani nešlo. V té době jsem však ještě netušila,… že dokážu malovat obrazy, které mají léčivé účinky. Jsou malovány s poselstvím andělů a nanebevzatých mistrů, které v barvách přenáším do jednotlivých obrazů. Barvy v obrazech pak působí na člověka svými uklidňujícími a harmonizačními účinky. Využívám různých výtvarných a malířských technik, nejčastěji pro individuální práci podle data narození a jména, používám barevné pastely. Tyto osobní obrazy nikde nezveřejňuji, aby nedošlo k narušení osobní svobody klientů.

Obrazy působí velmi blahodárně nejen na zdraví a duši člověka a harmonizují energie v čakrách, ale jsou také vhodné jako dekorace do pokojů a místností, kde se s jejich pomocí docílí harmonie prostředí a člověk má v zápětí i lepší pocity a najednou se mu začne v životě víc dařit.

Pro dekorační účely však raději sáhnu po barvách, ať už olejových nebo akrylátových, ... hlavně, když se výsledek líbí a přináší lidem lásku, zdraví, radost, hojnost a harmonii. Doma jsem si také zharmonizovala prostory prostřednictvím obrazů a dekorací podle východního učení Feng - Šuej a výsledky se dostavily během několika týdnů. Ráda všem, kdo mě o to požádají, předám poselství ve svých namalovaných obrazech.

Obrazy, které jsem uveřejnila ve svojí galerii, jsou chráněny před poškozováním autorských práv tím, že jsem do každého svého obrázku vložila logo firmy, které ruší léčivé energetické vyzařování a obrázek se stává znehodnoceným.

Prodávám také kopie, jedná se o barevný tisk na speciální fotopapír, který je možnost i zalaminovat do fólie.

Mým velkým přáním je, aby moje obrazy změnily život každému, kdo jej považuje za utrpení,... na místo plné lásky, kde se člověk cítí zdravý, šťastný a spokojený a jeho život ho naplňuje ve všech směrech.

 

s láskou Jana Rajecká

Způsob dopravy
Originály obrazů prodávám pouze při osobním odběru. Kopie posílám poštou v obálce. Poštovné určuji dle sazebníku České pošty.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od andělské léčivé obrazy

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--