Domů Profil prodejce Andílna
  • aktivní prodejce od r. 2018
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Olomouc, ČR
  • 592 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (56) 100%
Nadšenci: 41
Aktivita: aktivní
Prodáno: 592
Registrace: 21.11.2018
Město: Olomouc
Stát: ČR
Důležitá informace: Poslední objednávky pro letošní rok přijímám do 13.12.6.2023 s odesláním 15.12.2023. Poté již nebude možné odeslat v roce 2023. Děkuji za pochopení!

Andílna

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Velice si vážím toho, že jste si našli pár chvil, které věnujete čtení těchto řádků a budu moc ráda, pokud Vás tato zastávka potěší.

Několik let jsem různými technikami vyráběla náušnice, náhrdelníky a další ozdůbky a i přes různá životní období mne láska ke korálkům nikdy neopustila. Nakonec vyústila ve výrobu energií nabitých andělůléčivých minerálů. Účinky těchto přírodních pokladů se od nepaměti používaly při léčení psychických i fyzických obtíží. Mají velkou moc – skrývají léčivou energii, přináší nám radost a harmonii. Při tvorbě Andílků jsem spojila  účinky kamenů pro danou životní situaci s harmonizujícími barvami. Vznikl tak malý ochránce, talisman, společník, který přináší svému nositeli pozitivní účinky po všech stránkách a je také stylovým a moderním doplňkem, provázejícím při životních a rozhodujících okamžicích.

Doufám, že moje výrobky vám budou přinášet nejen radost a budou vašim krásným doplňkem, ale rovněž vás budou provázet životem, pomůžou vám najít správnou cestu a zvládnout veškeré životní situace.                 

Bude pro mne velkým potěšením, když se v mém obchůdku budete cítit příjemně.

 

 

Přání je vyrobeno z pevného peřírodního papíru, do jehož vnitřní pravé části je možné vepsat Váš text. V levé části každého přání je text, popisující moc Andílku :  

Andělé mají léčivou moc, která nám může pomoci v situaci, která nás souží a narušuje náš klid a duševní rovnováhu. Život nám bohužel do cesty staví překážky, které není snadné překonat.Problémy ve vztazích, se zdravím, v rodině, s financemi či v zaměstnaní nás sužují a vyčerpávají po všech stránkách.  Pokud potřebujeme ve svízelné situaci pomoc, Andělé jsou připraveni. Jen je nutné je o tuto pomoc požádat. Nemusíte být věřící, abyste svoji prosbu přednesli. Stačí na Anděla pomyslet a v tuto chvíli by Vám měl být nablízku. Vaše přání vyslovte a na závěr prosby mu nezapomeňte poděkovat. K vyplnění přání Vás dovedou situace, které se jeví jako náhodné. Mohou to být sny, představy nebo tušení. Proto je důležité vnímat impulzy, být otevřený a intuitivní.

Na zadní straně přání je konkrétní popis toho, v jaké situci a k čemu nám má Anděl nápomoci.

Samotný Andílek je vyroben z různých minerálů, konkrétní minerál je uveden u každého Anděla. Je možné si zvolit z několika typů zavěšení Andílka - na poutku, na černé nebo bílé šňůrce nebo také na delším kuličkovém řetízku. Přání je doplněno barevnou obálkou formátu 13x13 cm, vloženo v průhledném celofánovém obalu.

Způsob dopravy
Zasíláno prostřednictvím České pošty, baleno v bublinkové obálce
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Andílna

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--