Menu
--
Domů Profil prodejce Andrea Pastirčáková
  • aktivní prodejce od r. 2015
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Ludgeřovice, ČR
  • 37 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (18) 100%
Nadšenci: 18
Aktivita: aktivní
Prodáno: 37
Registrace: 19.10.2015
Město: Ludgeřovice
Stát: ČR

Andrea Pastirčáková

/ Prodávající
Novinky
877386
18.4.2020 Vložena nová sekce podtácky, kde naleznete různé motivy pod vaše hrníčky.

Jmenuji se Andrea a vítám vás v mém obchůdku, respektive na místě, kde tvoření má zelenou, razím heslo, že kdo si hraje, ten nezlobí. Ponoření se do tvorby zahání smutek a zlé myšlenky. Tvoření mě provází už od útlého věku, a to v různé formě, nejvíce jsem ale vždy tíhla k papíru jako takovému a k přírodním materiálům celkově.

Zhruba deset let jsem se velmi intenzivně zabývala digiscrapbookem (viz zdejší ukázky), od prvních nesmělých krůčků až po angažmá v českých i světových design týmech. Vytvářela jsem také své osobní kity a vedla skupinu českých nadšených scrapařek. Uplynul nějaký čas a já se pomalu přesunula ke scrapbooku klasickému, tedy papírovému. A ten mě rovněž pohltil. Vyrábět různá přáníčka, kartičky, bloky, krabičky a mnohé další, tak to je přesně to, co mě naplňuje.  K dispozici mám skvělé pomocníky, jakými jsou plotter se všemi jeho možnými rozšířenými variantami, bigshot, laser, cinch a další.

image

A jelikož mě také velmi baví kreslení na textil (poté, co jsem absolvovala několik kurzů u Aptáka), tak mou sbírku pomocníků rozšířil také thermolis - stroj pro to nejdokonalejší zažehlení, co se potisku na látkách týče.

Gravírování do dřeva, plstění (hlavně vílenek) - to je jen další výčet toho, co mě baví.

A protože tvoření je vášeň a není ho nikdy dost, v současné době také vedu kreativní dílničky na základní škole, neb jsem toho názoru, že práce s dětmi je ta nejlepší a posiluje mysl i ducha.

Takže digitálnímu, papírovému, látkovému  a vlastně jakémukoliv tvoření zdar. Ať se vám u mě líbí ♥

image

* Odchýlit se od norem znamená, že na to musíte mít. Než začnete být tvořiví, musíte být odvážní. Tvořivost je osud, ale odvaha je cestou.

 

* Pokud chcete něco změnit - TVOŘTE.

 

* Aby si žil kreativní život, musíš se vzdát strachu z chyb.

 

* Kreativita je moje oblíbená barva.

 

* Kreativita je tvorba něčeho z ničeho.

 

* Handmade věci mají osobní značku. Když je držíte v ruce, cítíte se méně osamělí.

 

 

Nenašli jste u mě to, co hledáte? Nebojte se mě byť i nezávazně oslovit, vždy je možnost společně něco vymyslet tak, ať je to přesně to, co potřebujete. Je mnoho výrobků, které zde nenaleznete, neboť byly dělány přímo dle požadavků konkrétního člověka.

Líbí se vám například dřevěné pohlednice a chtěli byste takto mít vygravírovanou nějakou svou oblíbenou kresbu?  Či motivační tabulka se svým textem? Není problém - jsem zde pro vás.

Stejně tak, pokud hledáte jakékoliv papírové přání a máte jasnou představu, napište, domluvíme se.

A co se vílenek týče - tak to je vysloveně zákazková výroba. Většinou dostanu popis člověka, pro kterého je určena, oblíbené barvy či fotografii a nechám pracovat fantazii Miluju tě!

Těším se na spolupráci.

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od Andrea Pastirčáková

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím