Profil uživatele
AndyBori
Andrea Lysická | prodávající
Hluchov
Registrace: 9.5.2011
 
 Vítejte, milí, v mém malém světě korálkového snění a nekonečných barevných kombinací...
 
Duha
 
UPOZORNĚNÍ: Některé šperky mohou být aktuálně vystaveny v kamenném obchodě. Tento sortiment se mění a proto bude nakupující v tomto případě o dostupnosti zboží inforován před přijetím objednávky. Vyřízení takové objednávky se může protáhnout o několik dní. Děkujeme za pochopení.
 
Tulipán
 
 
!!! nakupte šperky výhodně s neomezenou slevou 25% !!!
klikněte na odkaz a přejděte rovnou k výprodeji
 
 
 
............................................
 

S korálky si mé ruce hrály už od malinka, výrobě šitých a vyšívaných šperků z rokajlu, které Vám zde nabízím, se pod značkou AndyBori věnuji od roku 2011. Za tu dobu se tato tvorba stala bez přehánění mou vášní a závislostí.

Při tvorbě se inspiruji věcmi kolem sebe, ale především sama sebou a snažím se vnést kus sebe do šperků, které vytvářím. Na počátku všeho je nápad, který v podstatě celou dobu nosím pouze v mysli. Samotný šperk pak vlastně nakonec vzniká za chodu podle toho, jak se práce vyvíjí.

Tímto bych svoji radost chtěla předat i Vám, proto vstupte a objevujte kouzlo korálků a jejich úžsných barevných možnostíí...

Květ

...malá prodejní galerie...

...do oušek...                               ...na ručku...

 
 
...na šíji...
 
 
 
 
 
 
...do vlasů...                                         ...na prstík... 
 
 ...setíky...
 
  
 
 
 
 
..............
 

K náušnicím automaticky přikládám zarážky proti ztrátě.

V případě Vašeho zájmu po předchozí domluvě vyměním komponenty z obecného kovu za komponenty z chirurgické oceli či jiný typ komponentu.

Ke každé objednávce přikládám do balíčku malou pozornost.

Poté, co obdržíte zboží, Vám budu velice vděčná za hodnocení nákupu, také já Vám ráda udělím hodnocení. Doporučení těch, kteří u AndyBori již nakoupili, najdete zde, já za všechna děkuji Tulipán

...............
 
Teď už v menší míře se věnuji výrobě ketlované a drátkované bižuterie, ale pár kousků ještě můžete zakoupit na mém druhém profilu pod značkou Bižutárium. Při nákupu z obou těchto profilů zároveň zaplatíte jen jedno poštovné.
 

TOPlist (od 13. 2. 2012)

Pod značkou AndyBori již několik let zabývám tvorbou šitých a vyšívaných šperků z rokajlu, což se už od počátku stalo mojí každodenní vášní.

Ve svých začátcích jsem se věnovala hlavně výrobou náušnic pomocí stehu "brickstitch", tyto náušnice nejdete ke zhlédnutí a koupi v prodejní kategorii "Rokajlové poklady - ...do oušek...". AndyBori se s potěšením zaměřuje především na barvy a jejich nejrůznější kombinace:

    

Vedle náušnic brzy vznikaly také náramky či náhrdelníky "Rokajlové poklady - ...na šíji... a ...na ručku...". Později v technologii výroby k stehu brickstitch přibyl steh peyote a takto díky obšitým korálkům nebo kamenům vznikaly brože "...na připnutí..." a prstýnky "...na prstík...", složitější náhrdelníky nebo sety "...setíky...":

        

Šité šperky musely s jistotou vystřídat šperky rokajlem vyšívané a tak jako šití i tato technika mě opět zcela pohltila a začaly vznikat náušnice, náhrdelníky, brože... a s nimi kolekce "Crazy buttons" nebo "Buttons of flowers":

     

Tak jako téměř každou "rokajlářku" ani mě neminuly obšívané kuličky, kolekci těchto šperků jsem nazvala, jak jinak, "Kuličkohraní":

    

... nu a aby toho nebylo málo, někdy mi proletí hlavou myšlenka bláznivá i střízlivější, a musí ji co nejdřív realizovat. Proto čas od času vznikají dílka více či méně šílená, podle toho, co se AndyBori rozhodne obšít či vyšít  (najdete to pak v kategorii "Rokajlové poklady - ...originální kousky... nebo ...do vlasů..."):

    

...něco málo k údržbě bižuterie a šperků:

- se šperky či bižuterií se nekoupejte, nesprchujte (voda kovovým komponentům nesvědčí)

- šperky odkládejte při spánku, sportu či fyzické námaze (stejně tak tělesný pot může šperkům uškodit)

- špatný vliv na šperky mohou mít rovněž některé spreje či parfémy, doporučuji proto nasadit si šperk až po použití těchto přípravků

- z vlastní zkušenosti doporučuji šperky při ukládání nevystavovat přímému slunečnímu záření (komponenty z obecného kovu mohou na přímém světle nevzhledně změnit barvu) - zkuste si jednotlivé šperky uložit do šperkovnice nebo alespoň do zipového sáčku

 

...přeji Vám, ať se Vám či Vašim blízkým šperk příjemně nosí a největší odměnou pro mne bude, když se do mého obchůdku někdy vrátíte :-)

Způsob dopravy
Zboží posílám pečlivě zabalené prostřednictvím České pošty doporučenou zásilkou. V ceně poštovného je zahrnuto také zabalení zboží, tedy obálka, popř. krabička. Cena zboží je včetně 11% Fler provize z prodeje. Děkuji.
Obchodní podmínky

Tyto obchodní podmínky jsou platné pro všechny nakupující při nákupu u prodejce AndyBori skrze internetový obchod www.fler.cz/andybori prostřednictvím serveru Fler.cz. Nakupující odesláním platné objednávky souhlasí s těmito obchodními podmínkami, stanovanými prodejcem.

Prodejce prodává ručně vyrobené šperky a doplňky z korálků. Je možná tvorba na zakázku.

1) Tvorba na zakázku:

Prodávající může vyrobit podle domluvy s nakupujícím zboží na zakázku. Při tvorbě na zakázku bude typ zboží a jeho cena předem domluven. Až po domluvě bude zboží vyrobeno, vystaveno do prodeje prodejcem, přitom zarezervováno na uživatelské jméno nakupujícího, pokud je to možné, a následně zaplaceno nakupujícím a dodáno prodejcem ve stanoveném termínu.

2) Cena zboží:

Cena zboží je konečná a jasně uvedena u každého kusu či páru. Při objednávce je celková cena všeho vybraného zboží obsaženého v objednávce zvýšena o poštovné a balné. Cena poštovného a balného je nejméně 70,-Kč, pokud není uvedeno jinak při domluvě s prodejcem podle objemu zboží.

3) Objednávka zboží:

Každá objednávka je pro nakupujícího platná a závazná, pokud proběhne na Fler.cz kompletně a ve všech čtyřech požadovaných krocích ("Košík" - "Adresa" - "Přehled" - "Hotovo") a následně ji prodejce přijme. Nakupující je povinen vyplnit své údaje pravdivě a srozumitelně, aby mohl prodejce zaslat objednané zboží na správnou adresu. Lze uvést podle potřeb nakupujícího pouze fakturační adresu, přičemž tato je zároveň dodací, nebo zadat jinou adresu dodání, než je adresa fakturační.

4) Dostupnost zboží:

Veškeré uvedené zboží na www.fler.cz/andybori je aktuálně ihned dostupné, pokud není uvedeno v popisu zboží jinak.

5) Storno objednávky:

Objednávka může být stornována nakupujícím i po odeslání objednávky a jejím přijetí prodejcem, avšak pouze před jejím zaplacením nakupujícím. Objednávka může být stornována prodejcem pouze před jejím zaplacením nakupujícím.

6) Průběh nákupu:

Po odeslání objednávky nakupujícím a jejím přijetí prodejcem bude nakupujícímu odeslán e-mail či vnitřní zpráva na Fler.cz s informacemi o objednávce a s platnými údaji k platbě. Nakupující zaplatí prodejci za objednané zboží a po obdržení platby prodejce nakupujícímu v předem daném či dohodnutém termínu dodá. Údaje prodejce jsou obsženy v informativním e-mailu pro nakupujícího a u objednávky na Fler.cz.

7) Platba za zboží:

Prodejce přijímá platbu v českých korunách za objednané zboží včetně poštovného a balného před odesláním zboží na svůj účet, uvedený v e-mailu či zprávě pro nakupujícího, do sedmi dnů, pokud není předem domluveno jinak s nakupujícím. Na dobírku prodejce neprodává.

8) Odeslání zboží:

Zboží odesílá prodejce prostřednictvím České pošty doporučenou zásilkou zabalené bezpečně, aby se zajistilo poškození zboží, podle objemu zboží v krabičce či v bublinkové obálce. Cena obalového materiálu je obsažena v ceně poštovného. Zboží je po přijetí platby prodejcem odesláno na uvedenou adresu nakupujícího do tří pracovních dnů, pokud nebude předem v domluvě uvedeno jinak.

9) Doklad o objednávce:

Ke každé objednáce vystaví prodejce doklad v elektronické podobě, který si v případě potřeby nakupující sám vytiskne. V případě, že nakupující vyžaduje doklad v písemné podobě, po vzájemné dohodě prodejce zašle s objednávkou doklad v této formě.

10) Vrácení zboží:

Zakoupené zboží může být nakupujícím vráceno prodejci do 14-ti dnů bez udání důvodu, přičemž v tomto termínu musí být zboží alespoň odesláno nakupujícím zpět na jeho adresu, což lze doložit dokladem vystaveným poskytovatelem poštovní služby. Vrácené zboží musí být nepoužité a nepoškozené, musí být v původním obalu. O vrácení zboží je nutné před jeho odesláním informovat prodejce vnitřní zprávou. Cenu zboží včetně poštovného prodejce po domluvě nakupujícímu vrátí na účet, ze kterého původně odešla platba za objednávku, a to až po obdržení vráceného zboží prodejcem. Náklady za poštovné spojené s vrácením nepoškozeného zboží si hradí nakupující sám.

11) Reklamace:

Reklamací je myšlen požadavek nakupujícího řešit poškození zboží. Reklamace je možno podávat nakupujícím a přijímat prodejcem do dvou let od data přijetí objednávky, reklamace se oznamuje prodejci vnitřní zprávou, odeslanou nakupujícím. Prodejce dává prvotním přijetím objednávky nakupujícímu záruku, že zboží je bez vad. Pokud se do tohoto termínu dvou let objeví jasná vada na zboží, vzniklá při výrobě zboží, prodejce bezplatně tuto vadu na zboží odstraní, tedy výrobek opraví, pokud je možno, či nabídne nakupujícímu odpovídající slevu. Pokud je poškození výrobku tak zásadní, že je neopravitelné a tímto je tedy zboží pro nakupujícího nepoužitelné, vrátí prodejce nakupujícímu celou částku za konkrétní zboží nakupujícímu. V tomto případě se poštovné nevrací. Náklady spojené s přepravou opravovaného zboží mezi nakupujícím a prodejcem v tomto případě hradí prodejce.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
799323
4.4.2019 Také u AndyBori přivítejte jaro s 15% slevou, ještě dnes ;-)https://www.fler.cz/shop/...
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím