Domů Profil prodejce Aneta Lačňáková
  • Prodejce od r. 2013
  • Brno, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 87
Aktivita: -
Registrace: 22.3.2013
Město: Brno
Stát: ČR

Aneta Lačňáková

/ Prodávající
Novinky
136161
18.4.2013 Tak se to všechno změnilo...Teď už mám vystavené obrazy v Bukovince..Restaurace U Jakoubků, Bukovinka 145...V sobotu je v 16:00 vernisáž..Jste zváni :)

Prodávám své obrazy. Jsou to koláže, obrazy na papíře nebo na plátně malované olejovými barvami.

Mým oblíbeným umělcem je Frida Kahlo a Modigliani.

Nejdříve jsem dělala koláže, začalo to tak, že jsem na střední škole dělala návrhy na tapety. U profesorů mi vadilo, že nenechávají svobodu pro fantazii. Chtěly po nás, abychom malovaly podle jejich představ. Rozhodla jsem se, že je budu provokovat svými kolážemi. Nijak moc je to nenadchlo, ale to mi bylo jasné. A koláže jsem vytvářela dál. Nakonec, když jsem dokončila koláž, nebyla jsem s ní spokojená. Nebyla jsem spokojená s tím, že nevyjadřuje co jsem chtěla, protože ke konci už jsem tam dávala všechno možné, jen abych zaplnila prázdný papír. Hledala jsem svůj nový rukopis. Začátky s plátnem, byly katastrofické, už jen proto, že jsem malovala temperama. Pokaždé jsem je v záchvatu zuřivosti zničila. Ale potom jsem se rozhodla, že zkusím olejové barvy. A to mě tak nadchlo, že už jsem konečně spokojená.

Nedokážu malovat něco, jen proto, aby se to prodalo. Do obrazu musím dát svůj pocit. Musím obrazu dát duši. Jen tak s ním můžu být spokojená.

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Aneta Lačňáková

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--