Plesová sezóna začíná, tak tvořím, tvořím a tvořím!!!!
Profil uživatele
Angel Beads
Prodávající
Plzeň
Registrace: 3.11.2010

 POZOR, POZOR!!!!!!

 

PŘI KAŽDÉM NÁKUPU ,DÁREK VE FORMĚ PŘEKVAPENÍ!!!                                           GOTHIC ŠPERKY

image

 

                          image PÁR SLOV O MÉ MALIČKOSTI!!!!

Jsem člověk, který svou kreativitu a tvorbu neustále rozvíjí, neboť v tomto uspěchaném světě si každý musí najít nějaký ventil, který ho naplňuje. Věnuji se tvorbě textů, výrobě šperků a velmi se zajímám o styling ve stylu gothic a aranžování čehokoliv. :D
Inspiraci
čerpám z tajemných příběhů, které jsou podle skutečnosti, ale sáhnu i po fikci. Dekadentnost mých textů, láká spíše kapely ve stylu gothic, dark, doom a symphonic metal.. Vyhledávám tajemná a mystická místa, která mě svou neskutečnou atmosférou vždy zcela pohltí.

 

Gothic šperky!!!!

Gothic náhrdelník, gothic náušnice, gothic obojky a šperkovnice!!!!

 

 

 

 

 

 

              Jak pečovat o bižuterii

Když už si pořídíte nějaký šperk, který není z drahých kovů (zlato, stříbro...) je důležité si v prvé řadě uvědomit, že tato bižuterní ozdoba není nezničitelná a že nám bude tak dlouho dělat radost, s jakou ohleduplností ji budeme nosit a chovat se k ní.

Bižuterie obecně je určena k příležitostnému i celodennímu nošení, ale platí několik zásadních pravidel, které se vyplatí dodržovat, abychom se s oblíbeným kouskem mohli radovat co nejdéle:

 

 

  1. Kovové i ostatní komponenty nejsou tak odolné a pevné, jako drahé kovy,  jsou často opatřeny povrchovými úpravami a mohou proto přílišným namáháním a nesprávným zacházením měnit svůj vzhled, proto při návštěvě bazénu, solária, kadeřníka, kosmetiky fit centra a podobně bižuterii rozhodně odložte.
  2. Bižuterii si dávejte zásadně až po dokončení všech kosmetických úprav vašeho zevnějšku ( po koupání, ošetření pleti krémem, použití a zaschnutí parfému, po dokončení účesu včetně lakování.
  3. Na noc odkládejte bižuterii (nejlépe samostatně do plátěných pytlíčků, aby nedocházelo k zamotání a oděrkům s ostatními šperky).
  4. Při česání dávejte pozor, abyste šperky nezachytila hřebenem a nezamotala a nepotrhala.
  5. Vyvarujte se kontaktu šperků s ostrými a drsnými předměty (nehty, jiné kovové doplňky..), aby nedošlo k jejich poškrábání.
  6. Bižuterii očistíme suchým měkkým hadříkem nebo navlhčenou vatovou tyčinkou, zásadně se vyhýbáme kontaktu s čistícími prostředky či chemikáliemi.
  7. Náhrdelníky na lanku či vlasci uchováváme tak, aby nedošlo k jejich nevratnému deformování (zlomené či skřípnuté lanko již nelze vyrovnat).
  8. Pokud jsou součástí šperku postříbřené komponenty, tyto lze čistit vatou na stříbro a zlato.

1.Pokud se při nošení bižuterie budete řídit uvedenými radami, jistě vám šperk bude dlouho sloužit a dělat radost.

 

  TARJA TURUNEN                                                     ANGEL BEADS Tarja Turunen, má inspirace k výrobě šperků. Bývalá frotmenka kapely NIGHTWISH. Její nádherný hlas a její krása mě inspirují. Mé setkání s tímto andělem bylo úžasné.Vyzařovala z ní něha a krása...   // TOPlist TOPlist

 

 

 

 

Způsob dopravy
Česká pošta, doporučeně.Bublinková folie.Recyklované obálky, aby se nezpoplatňovalo balné!!!!!
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.