Domů Profil prodejce Angelic Eyes
  • aktivní prodejce od r. 2021
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Pelhřimov, ČR
  • 373 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (94) 100%
Nadšenci: 106
Aktivita: aktivní
Prodáno: 373
Registrace: 20.1.2021
Město: Pelhřimov
Stát: ČR
Důležitá informace: Doprava zdarma při platbě předem (zboží nad 1.500,-- Kč). Na dobírku doprava zdarma od 2.000,- Kč.

Angelic Eyes

/ Prodávající
Novinky
1064288
28.6.2023 Krásný den všem přeji. Příští týden čerpám dovolenou, objednávky přijmu, ale neodešlu, začnu odesílat až 10.7. Děkuji za pochopení.
Zdraví Eliška

Milí přátelé & návštěvníci! Štěstí

na Fleru jsem již druhým rokem a došla jsem k závěru, že Vám ukážu nejen šperky, ale konečně odhalím sebe a to, co mě mimo šperků naplňuje a přináší mi radost Svaťoušek

Stále se zabývám kompletací šperků ze stříbrných (925/1000 + rhodium) a zlatých (585/1000) komponentů, minerálních kamenů a převážně Bello opálů pro jejich úžasnou hru barev.

Barevnou inspiraci nacházím hlavně ve své zahradě. Na fotkách vidíte Gentiana clusii ssp. rochelii a Narcissus rupicola - foceno 18.4.2023. Králíček je Ferda :).

Zpět ke šperkům:

Šperky vkládám do ručně malované papírové obálky. K samotnému šperku přikládám kartičku s různými citáty, přáním, věnováním a jelikož každičký šperk putuje ke svému človíčkovi, budu ráda, když si napíšete, komu šperk věnujete, ať už sobě či mamince, přítelkyni atd.

Jenom radostí naplněné dny přeje Eliška.

I přesto, že jsem kompletované šperky klasifikovala téměř jako nezničetelné, má to své ale! Podobní nadšenci jako já jistě vědí, že pokud se o šperk nestaráme, oplácí nám stejnou mincí. Ztratí svůj lesk a krásu a například gumička svoji pružnost -> dojde k přetrhnutí.

Proto je velmi důležité, abychom jakýkoliv šperk nevystavovali přímému kontaktu s horkou vodou, různými krémy, parfémy, laky na vlasy a dalšími prostředky na chemické bázi. Ale pokud se stane, že se nám šperk přece jen znečistí (nakonec příčinou může být i obyčejný pot), pak postačí teplá voda s kapkou jaru a měkký kartáček. Po vyčištění špek opláchneme studenější vodou a vysušíme jemný hadříkem. Takovéto vyčištění neuškodí ani přírodním minerálům.

Avšak pozor! Šperkům se dřevěnými materiály naopak vadí i obyčejná voda, která může nenávratně znehodnotit celý šperk! 

Mnozí lidé se šperky uléhají ke spánku. Člověku šperk ve spaní nikterak neprospěje, naopak by mohlo dojít k mechanickému poškození. A nakonec i šperk potřebuje k odpočinku své vlastní bezpečné místo. 

Tip: Pokud si zakoupíte šperk navlečený zcela nebo zčásti na vlasci, doporučuji ho ukládat zavěšením, nikoliv položením, protože volně ložený šperk se může neforemně zkroutit a na krku nebude vypadat hezky!

A na závěr ještě jedna prosba. Pokud budete potřebovat šperk jakýmkoliv způsobem upravit (např. délku či Vám nebude vyhovovat náušnicové zapínání), kontaktujte nás. Pokud to bude možné, šperk upravíme dle Vašich představ, protože byla by škoda, kdyby se nevhodnou manipulací znehodnotil, že ano?

 

 

Způsob dopravy
Česká pošta - cenné psaní
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Angelic Eyes

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--