Domů Profil prodejce Angelic Eyes
  • aktivní prodejce od r. 2021
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Pelhřimov, ČR
  • 88 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (15) 100%
Nadšenci: 30
Aktivita: aktivní
Prodáno: 88
Registrace: 20.1.2021
Město: Pelhřimov
Stát: ČR
Důležitá informace: Doprava zdarma při platbě předem a hodnotě objednaného zboží nad 1.500,- Kč. Na dobírku doprava zdarma od 2.000,- Kč.

Angelic Eyes

/ Prodávající
Novinky
990216
20.1.2022 Milí přátelé/návštěvníci, po dlouhé odmlce vkládám novinku, sice jen jednu, ale stojí za to. Čeká nás Valentýn a máme nová srdíčka, tak se s Vámi pomaličku budu dělit v novinkách. Pěkný leden. Zdraví Eliška

Miluji tvoření!! Proto jsem tu! Konečně! Však mi trvalo, než jsem našla odvahu podělit se s Vámi s mým nadšením. Úsměv

Našla jsem neskutečnou zálibu v kombinaci stříbrných komponentech s drahými kameny. Mám tolik nápadů a konečně možnost se s Vámi podělit.

Stříbrné komponenty si sami navrhujeme, takže každý šperk je naprostý originál. Minerály a drahé kameny si necháváme dovážet v AA+ kvalitě, což je vidět na každém kamenu, ať už má pravidelnější tvar či je špičková barva nebo v případě výbrusu se krásně blyští. 

Způsob balení zakoupené kompletu:balení souprav

 

Způsob balení náramků a ukázka ceritifkátu, které dodáváme ke každému šperku obsahující minerál či drahý kámen. Certifikát obsahuje informace o kamenu,je na něm uveden objednací kód a váha náramku či AG.
Certifikáty tiskneme na recyklovaný papír, touto cestou se snažíme opakovaně využít již použitý materiál:
balení přívěsů

 

I přesto, že jsem kompletované šperky klasifikovala téměř jako nezničetelné, má to své ale! Podobní nadšenci jako já jistě vědí, že pokud se o šperk nestaráme, oplácí nám stejnou mincí. Ztratí svůj lesk a krásu a například gumička svoji pružnost -> dojde k přetrhnutí.

Proto je velmi důležité, abychom jakýkoliv šperk nevystavovali přímému kontaktu s horkou vodou, různými krémy, parfémy, laky na vlasy a dalšími prostředky na chemické bázi. Ale pokud se stane, že se nám šperk přece jen znečistí (nakonec příčinou může být i obyčejný pot), pak postačí teplá voda s kapkou jaru a měkký kartáček. Po vyčištění špek opláchneme studenější vodou a vysušíme jemný hadříkem. Takovéto vyčištění neuškodí ani přírodním minerálům.

Avšak pozor! Šperkům se dřevěnými materiály naopak vadí i obyčejná voda, která může nenávratně znehodnotit celý šperk! 

Mnozí lidé se šperky uléhají ke spánku. Člověku šperk ve spaní nikterak neprospěje, naopak by mohlo dojít k mechanickému poškození. A nakonec i šperk potřebuje k odpočinku své vlastní bezpečné místo. 

Tip: Pokud si zakoupíte šperk navlečený zcela nebo zčásti na vlasci, doporučuji ho ukládat zavěšením, nikoliv položením, protože volně ložený šperk se může neforemně zkroutit a na krku nebude vypadat hezky!

A na závěr ještě jedna prosba. Pokud budete potřebovat šperk jakýmkoliv způsobem upravit (např. délku či Vám nebude vyhovovat náušnicové zapínání), kontaktujte nás. Pokud to bude možné, šperk upravíme dle Vašich představ, protože byla by škoda, kdyby se nevhodnou manipulací znehodnotil, že ano?

 

 

Způsob dopravy
Česká pošta - cenné psaní
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Angelic Eyes

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--