Domů Profil prodejce AngelLucy
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Plzeň, ČR
  • 42 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (41) 100%
Nadšenci: 69
Aktivita: aktivní
Prodáno: 42
Registrace: 2.7.2011
Město: Plzeň
Stát: ČR
Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 29.3.2039 00:00 z důvodu "Prodej dočasně uzavřen".
Obchod byl automaticky uzavřen z důvodu neaktivity.

AngelLucy

/ Prodávající
Novinky

Vítám Vás na svém obchůdku,

když jsem jako malá začala navlíkat svoje první korálky, netušila jsem, že jim natolik propadnu a stanou se mojí vášní. Začala jsem z nich tvořit pouze takové jednoduché náramky (asi jako každý :))  )a  posléze, kdy jsem dostala svůj první tkalcovský rám, natolik jsem korálkům propadla, že jsem vytvářela různé náramky z korálků, několikrát si je i sama navrhla, protože jako asi každá mám ráda originalitu a něco co jen tak někdo nemá. Postupem času mě začali zajímat další věcičky, které by se z korálků daly vytvořit až jsem se dostala k materiálům jako je bavlnka, kůže, scoubidu, drátky...

Bohužel, posléze jsem svoje hobby opustila a po několika letech zase oprášila svoje staré známé zkušenosti a znalosti, takže postupně sem budu přidávat jednotlivé výrobky, abyste měli možnost poznat také moji tvorbu. Protože jedním z mých koníčků jsou břišní tance a sehnat nějaký pěkný obleček byla poměrně fuška, rozhodla jsem se, že si např. takovou podprsenku vytvořím sama, protože ceny podprsenek byly poměrně vysoké a ani neodpovídaly mým představám. Můžete si tedy proto prohlédnout alespoň inspirativně moji tvorbu.
Stále objevuji nové a nové věci, protože mě to baví a protože každý šperk(bižuterie, náramek, náušnice,...) jsou pro mě určitou inspirací ke tvorbě a také je to pro mě určitý relax od všedních dnů a starostí. Takže když mám občas spoustu nevyužitého času,sednu si a začínám tvořit.. Jak už jsem řekla, určitou inspirací jsou mi různé šperky, ale také čerpám z různých stránek a literatury. Kromě toho, že ráda zkouším nové věci, kromě šperků také pracuji s malbou na textil, různými korálky a flitry.

Budu ráda pokud se Vám některý z mých výtvorů bude líbit, potěší Vás, udělá radost, pobaví,... Neváhejte mi napsat svoje komentáře, postřehy i nápady. Velmi ráda odpovím a případně i zrealizuji :)
Z důvodu přehlednosti najdete v blogu veškerou moji tvorbu. :)

Děkuji za pozornost a přeji všem spoustu úspěchů jak inspirativních tak prodejních:))

 

Stav od 8.8.2011
TOPlist               

 

 

 

Malé informace k nabízenému zboží:

Veškerá bižuterie, kterou zde najdete je ručně vyrobená. Originální limitované výrobky tvoří 99% mé tvorby, zbytek jsem schopná vytvořit max. 1 znovu. K výrobě jsou použity různé korálky i české výroby (skleněné, kovové, plastové, broušené apod...) a pokud jde o bižuterní komponenty, jedná se většinou o bižut. kov stříbrné barvy. K náušnicím ode mě vždy dostanete plastovou,gumovou nebo kovovou zarážku.

V případě zájmu úpravy šperku v jiném rozměru, barvě či zapínání mě neváhejte kontaktovat. Jsem všemu otevřená.

Aby šperky dělali radost Vám a Vašemu okolí delší dobu, zde máte ode mě pár (myslím že i užitečných) rad:

- výrobek je vhodné držet mimo dosah vody (koupání, sprchování,...) a chemických prostředků
- není vhodné s bižuterií spát a používat při sportu
- ukládejte šperky pokud možno do šperkovnice (tma, sucho, prach, … )
- šperky si vždy nasazujte až po nalíčením, použití parfému, laku na vlasy, … zabráníte tím jakýmkoli změnám barvy použitých materiálů 
 

» objednané zboží zasílám doporučeně (balík) ve výjimkách jako obyčejnou zásilku přes Českou poštu
» cena poštovného je 40 - 45,- Kč (záleží na hmotnosti zásilky)
» po domluvě je možný i osobní odběr v Plzni
» nepoškozené zboží je možné vrátit do 14 dnů bez udání důvodu
» ať už je zásilka doporučeně nebo obyčejně pokaždé ode mě jednotlivé kousky obdržíte v bublinkové obálce a extra zabalené (v celofánovém sáčku zdarma, takže můžete náušnice i někomu darovat)

Pokud byste chtěli zaslat zboží i na Slovensko, v takové případě mě prosím kontaktujte a pak už se jen domluvíme na případných detailech (cena poštovného dle množství zboží, ...)

Způsob dopravy
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od AngelLucy

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--