Domů Profil prodejce Ani-Tarot
  • Prodejce od r. 2010
  • Plzeň, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 1
Aktivita: -
Registrace: 18.8.2010
Město: Plzeň
Stát: ČR

Ani-Tarot

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

imageJmenuji se Anna Bechná, je mi 26 let a působím v Plzni. Moje maminka je vychovovatelka v družině a přesto, že jsem několik let pečlivě, povinně, navštěvovala kroužek dovedných rukou, zanechalo to ve mě jen informaci, že z papíru se vystřihuje od kraje. :) I přesto jsem se vždy chtěla nějak výtvarně vyžít. 

Mojí hlavní činností je výklad a kurzy tarotu, čemuž se věnuju 11 let a protože je to práce hlavně hlavou, začala jsem také tvořit rukama. I napadlo mě, oba směry propojit a vznikly tarotové náušnice. Což jsou bižuterní náušnice z korálků a jiných věciček, které jsou inspirované barvou, symbolikou, detaily, vzory, apod. jednotlivých tarotových karet. Přejímají tak ducha a význam karty, podle které vznikly a mohou vám tak předat něco ze své energie.

Nabízím je v dárkovém balení, které obsahuje jeden pár náušnic, kartu, podle které vznikly a motivační heslo podle významu karty. Můžete tak na sebe nechat působit ducha karty, aniž byste s kartami kdy přišli do styku:)

 

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Ani-Tarot

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--