Domů Profil prodejce Animal´s o.s.
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Praha 4, ČR
  • 154 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (39) 100%
Nadšenci: 99
Aktivita: aktivní
Prodáno: 154
Registrace: 27.9.2010
Město: Praha 4
Stát: ČR

Animal´s o.s.

/ Prodávající
Novinky
387118
11.5.2015 2. Májová výstava opuštěných koček
V sobotu 16. května 2015 pořádá Kočičí útulek Srdcem pro kočky, z.s. od 10 do 17 hodin umísťovací výstavu koček bez domova. Akce se koná v v KC Zahrada.

Animal´s o.s.

Sdružení Animal´s o.s., zlými jazyky i z vlastních řad zvané "zvířecí omáčka" zdraví své příznivce. Všechny drobnosti, korálky, náušnice, pelíšky či hračky pro kočky, záložky nebo "špejláky", to vše prodáváme pro podporu činnosti sdružení. Tou je pomoc opuštěným a bezprizorným zvířatům, především kočkám a psům. Fungujeme převážně na principu domácích depozit a to hlavně pro oblast Prahy Západ, Berounska, Příbramska a přilehlého okolí. Snažíme se také o zprostředkování kontaktu lidí, především dětí, s domácími a hospodářskými zvířaty a ekologickou výchovu.

Naším krédem je, že útulek je jen přestupní stanicí na cestě do nového domova.

Nechceme být jen žebrajícími a protože každá z nás si "hraje" doma, má-li kdy, s nějakými těmi drobnostmi a i děti chtějí být prospěšné a pomáhat, vznikly nejrůznější výrobky do dobročinného krámečku a ty Vám teď představujeme i tady. Některý materiál je samozřejmě nutné nakoupit, jiný je darovaný. A pokud Vám doma přebývá materiál, z kterého už tvořit nechcete, uvítáme ho (korálky, látky, vlna, kůže...). Kvalita a podoba výrobků je také různá, snad si tedy každý vybere.

Pokud zde vyděláme např tři sta korun, můžeme za ně odblešit a odčervit až pět zvířat, nebo naočkovat jednu kočku, psa, nebo uhradit půlku ceny kastrace kocoura nebo koupit plato konzerv.....

A tak vřelý dík nakupujícím za podporu, za Animal´s o.s. zdraví Bára

Jsem Fler. Přivezli mě, zrovna když se ty holky hrabaly ve změti korálků, vlny, nití a tak dál. Jednou jim ty drobnůstky stejně pěkně proženu, pod pohovku packou nastrkám.. V každém případě mám jméno a to je zavazující, mám Vám dělat průvodce.

Najdete tu ty korálky, náušnice a vůbec věci, kterým nerozumím, dobré tak  prohnat po podlaze. Pak tu jsou trička, prý na ně nemám chodit spát, ach jo. A pak je tu něco pro mě. Hračky pro kočky, klubíčka, chobotničky i plyšíci, chrastítka z ořechů, no, jen se podívejte.

Cháá, přibyl tunel, to je něco pro mě. Mizííím

A už jsem tu zas. Přibyly pelíšky, měkké, bílé, plyšové. Tak se můžu chvíli válet.

Tak teď už se tu ztrácím. Pelechy a pelíšky, tunely a pytle, polštářky, to hliněné, co nemám shodit, korálky, knoflíky, všemožná škádlítka, vůně kozlíku...

Funkci průvodce jsem splnil, teď půjdu hledat novou rodinu a svou službu předám těm po mě. Třeba slečně Dony, ta je do testování pelíšků celá žhavá. Mějte se krásně,  příjemné nakupování, kterým nám pomáháte, Vám přeje Flerík.

Vážení zákazníci, ač nerada, musím vzít Fleríkovi slovo a s lítostí Vám oznámit, že základ našeho zboží, tedy hračky pro psy a kočky, kočičí škádlítka, mašličky, většina keramiky, drobností a přívěsků byla provozovatelem stránek stažena jako nedostatečně kreativní atd. Nepochopila jsem dosud, co na ručně šitém míčku, klubíčku a pod je méně rukodělné, než na stejné hračce háčkované, ale jelikož i žádosti o vysvětlení se jaksi minuly účinkem, jen zboží je stále stahováno, byli jsme nuceni přestěhovat většinu našeho zboží na naše domovské stránky.  I děti jsou už nešťastné ze zmizení jejich ručně malovaných přání, jmenovek  a dalších drobností, kterými chtěly zvířatům pomoci .  Pro zdejší zákazníky z toho vyplývají dvě věci:

a) Nabídka zboží na fleru není rozhodně kompletní nabídkou našeho dobročinného obchůdku - bohužel si provozovatel ke stahování vybral zejména zboží, které se prodávalo - viz naše prodané zboží  a hodnocení.

b) Dříve měli vždy nakupující na fleru absolutní přednost, teď, bude-li učiněna současně objednávka téhož zboží zde a na našich domovských stránkách, budeme nuceni nepřijmout zdejší objednávku. To se týká především pelíšků. Je nám to líto, ale ač si to provozovatel stránek nemyslí, je naše zboží vyráběno jako originální kusy, např. látka je mnohdy dostupná jen na jeden konkrétní pelíšek.

Omlouváme se tímto zákazníkům za způsobené komplikace a   doufáme, že tento stav pocítí co nejméně. Kdybychom tvořily opravdu jen "pro radost", mohly bychom si luxus stažení poloviny zboží dovolit, ale na našem krámku závisí finance na veterinární ošetření našich svěřenců a materiál na tvorbu je z velké části nutno nakoupit, proto jsme byly nuceny zvolit toto řešení. Děkujeme za pochopení.

 

 

Způsob dopravy
Česká pošta, dle přání i PPL a pod., osobně Praha, Beroun. Balení - podle druhu zboží, vždycky se snažíme maximálně zabezpečit proti poškození. Možné dárkové balení nebo krabička.Při objednávce více zboží upravíme samozřejmě cenu postovného. ...U všech korálků, náhrdelníků, náramků a pod uvádím jako délku vnitřní rozměr zapnutého šperku. (Tedy kupujete-li korále z centimetrových korálků na gumičce, které mají přiléhat a neškrtit, bude uvedená délka stejná, jako obvod vašeho zápěstí)
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Zboží

Další zboží od Animal´s o.s.

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--