Profil uživatele
anna.mat
Prodávající
Ostrava
Registrace: 21.2.2010

Zabývám se prioritně keramickou uměleckou tvorbu. Mé předměty jsou originály, z většiny ručně modelované, jedinečné. Každá plastika je originál se vším, co k tučně tvořenému originálu patří. Na každém kousku je vidět zásah lidské ruky (případně prstu :-)

Všechny vymodelované plastiky doprovází certifikát, kde zaručuji originalitu.

Doprava po Ostravě je při objednávce nad 600 Kč zcela zdarma, možný je rozvněž osobní odběr. Objednávky děl, která jsou skladem, odesílám do 3 pracovních dní.

O MNĚ

Jmenuji se Anna Matoulková a pocházím z Ostravy, kde žiji se svou smečkou malých pejsků. Mými psími kamarády jsou grifonci, které jsem ještě nedávno chovala. Teď už je většina z nich v důchodu a užíváme si jen společné chvíle.

Já a keramika

Můj vztah ke keramice je trochu jiný. Netvořím řemeslně, tak  dokonalá díla jako keramici, protože svou keramiku nepovažuji za řemeslnou výrobu, ale za umění. Byť to zní trochu povýšeně, nadutě... ruku na srdce, kdo by si nepřál býti umělcem? :) Do každého díla dávám kus své duše a tvořím spíš nárazově (jak to na mě příjde). Doufám, že se mi jednou podaří svými díly prorazit a najdu si své příznivce.

Způsob dopravy
Platba předem, následné odeslání.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím