Domů Profil prodejce AnneMarie Design
  • Prodejce od r. 2012
  • Praha 7, ČR
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (1) 100%
Aktivita: -
Registrace: 2.10.2012
Město: Praha 7
Stát: ČR

AnneMarie Design

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

"My holky" z AnneMarie Design jsme v dřívějších dobách obdivovaly úžasnou kvalitu a designy českých bavlněných látek, které byly vyráběné v českých továrnách (ale opravdu vyrobené v ČR či dřívějším Československu - ne dovezené pro české výrobce např. z Číny, Polska apod.) a které bohužel díky zániku továren již nejsou. Designy a kvalita byly opravdu vysoké a svědčilo o tom to, že se naše látky exportovaly do celého světa. Naším snem je jejich výrobu alespoň minimálně obnovit :). Pomožte nám v našem snu, k jehož splnění nevede jednoduchá cesta.

A něco málo k nám - jsme ryze česká rodinná značka zaměřená na originalitu a kvalitu zpracování. Při naší práci dáváme důraz hlavně na velmi dobrou kvalitu látek a precizní zpracování, je pro nás důležitý vztah s Vámi. To, co vyrobíme, musí dělat radost, vytvářet pohodu a útulné prostředí. Rádi vnášíme do bytového textilu hravost, nové designy,...Z konkrétních designů šijeme v omezených počtech kusů, chceme vnést originalitu i do Vašich domovů. Šijeme vše, co potřebuje Váš domov, pokojíky Vašich dětí a to v jakýchkoli rozměrech, barevných kombinacích...Výroba nás baví a budeme moc rádi, když budou naše výrobky bavit i Vás :). Těšíme se na Vás.

Způsob dopravy
Kurýrní služba INTIME i na Slovensko(platba převodem) - 69 Kč. Je možné zásilku doručit i Českou poštou.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od AnneMarie Design

Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--