Domů Profil prodejce anouk de poulain
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Brno, ČR
  • 4305 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (1509) 100%
Nadšenci: 4631
Aktivita: aktivní
Prodáno: 4305
Registrace: 21.7.2008
Město: Brno
Stát: ČR
Důležitá informace: milí, aktuálně mám naplněnou kapacitu objednávek až do konce tohoto roku. pokud máte zájem o některý kus a nevadí vám na něj počkat, klidně jej objednejte anebo mi napište zprávu. k šití nových objednávek se dostanu koncem prosince. děkuji za pochopení.přeji krásné a klidné dny.

anouk de poulain

/ Prodávající
Novinky
1034051
19.11.2022 milí, aktuálně mám naplněnou kapacitu objednávek až do konce tohoto roku.
pokud máte zájem o některý kus a nevadí vám na něj počkat, klidně jej objednejte anebo mi napište zprávu. k šití nových objednávek se dostanu koncem prosince. děkuji za pochopení. přeji krásné a klidné dny

milí, 

všechny výrobky jsou navrženy, střiženy a ušity v brně, celý proces (od střihu až po odeslání) je jen v mých rukou. mám ráda filozofii slow fashion, a proto vše šiji až po objednání. nerada zbytečně stříhám do látky, nerada hromadím ušité věci, které pak ve skříni čekají na majitele. pokud si nejste jisti velikostí, před objednáním mi, prosím, napište, poradím vám. téměř vše je možné ušít na míru, upravit délky anebo ušít i v jiných barvách, než které jsou v aktuální paletě u jednotlivých výrobků. úpletové látky jsou vyrobeny v české republice, svetroviny pocházejí z itálie.

deky (kolekce pique-nique) a dětské oblečení (kolekce palupin) je ušito z látek, které mají atest pro děti do 3 let od českých výrobců - biobavlny a bavlny s elastanem -, které svou elasticitou usnadňují oblékání dítěte. dětská capsule kolekce obsahuje unisexové kusy, velikosti 56 až 98, genderově neutrální barevnosti, které lze mezi sebou snadno kombinovat, vrstvit a doplňovat. 

vzhledem k tomu, že mám doma malé miminko a šiji hlavně o víkendu, je dodací lhůta 2 až 3 týdny v závislosti na velikosti objednávky, o přesné době dodání vás budu průběžně informovat.

děkuji za pochopení ♡

 

+ + +

  

anouk de poulain: oblečení, které voní francouzskou elegancí (rozhovor pro rebelion store)
neuchopitelná anouk de poulain (lenka veverková pro časopis sem tam)
anouk de poulain: úplně nejraději tvořím ze slov a myšlenek (rozhovor pro fler.cz)
rozhovor pro pořad arabesky rádia r

 

Creative Commons License

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons

Způsob dopravy
balíčky posílám prostřednictvím zásilkovny anebo české pošty, po předchozí dohodě je možné osobní předání balíčku v brně.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od anouk de poulain

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--