V nabídce je posledních pár kousků (už ušitých) s větší slevou. Na fleru budu nadále přítomna a objednávky z února budu odesílat po došití v průběhu března. Více info v profilu. Děkuji za přízeň ♡
Profil uživatele
anouk de poulain
Prodávající
Třeboň II
Registrace: 21.7.2008

Milí, 

je to už 8 let, co jsem se šitím začala doopravdy živit. Byly to roky moc krásné a bylo toho hodně, co jsem dokázala, zároveň posledních pár měsíců vnímám, že teď potřebuju jít chvilku jinou cestou, pracovat víc s lidmi a hlavou a trochu si od šití odpočinout a rozmyslet si, jakým způsobem v něm chci pokračovat dál. 

Nevím, jak dlouho ten oddech bude trvat, jestli pár týdnů, pár měsíců nebo pár let, proto pokud máte zálusk na některý z mých kousků, objednejte si je co nejdříve, začátkem března stáhnu všechno své zboží z nabídky. Během března budu nadále přítomna na fleru pro veškeré dotazy, balíčky budu odesílat hned po došití - (i) v průběhu března. Poté na čas přeruším živnost.

Děkuju za dosavadní zájem, podporu a lásku, kterou jsem od vás dostávala.

Bylo mi ctí 

 

* * * * *

 

anouk de poulain: oblečení, které voní francouzskou elegancí (rozhovor pro rebelion store)
neuchopitelná anouk de poulain (lenka veverková pro časopis sem tam)
anouk de poulain: úplně nejraději tvořím ze slov a myšlenek (rozhovor pro fler.cz)
rozhovor pro pořad arabesky rádia r

 

* * * * *

 

 

 

Creative Commons License

Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons

Způsob dopravy
pečlivě zabalený balíček posílám jako doporučený (a hlavně pojištěný proti ztrátě - proto vyšší poštovné) prostřednictvím české pošty. podle výrobku balím do krabiček nebo bublinkatých obálek. dodání cenných balíčků někdy české poště trvá i 8-10 dnů. po předchozí dohodě je možné osobní předání balíčku v BRNĚ.
Obchodní podmínky

1. Úvodní ustanovení

1.1. Kupující zasláním objednávky stvrzuje, že souhlasí s níže uvedenými obchodními podmínkami, a zejména že byl poučen o možnostech odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží.

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce anouk de poulain prostřednictvím internetového obchodu www.fler.cz/anouk-de-poulain. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu nebo po doložení dokladu o jeho odeslání.

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

3.7. Zboží šité na míru nebo upravené na míru zákaznici (zúžené, zkrácené) nelze vrátit. Zboží zakoupené ve slevě nelze vrátit.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2.  Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující má možnost si ji sám vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího (účet je vedený u mbank). Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby a případném vyhotovení, pokud se jedná o zboží šité/upravované na přání zákazníka.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučená zásilka nebo doporučený balíček. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty.

5.3. Pokud si kupující přeje zaslat zboží jinou službou České pošty, jako je např. balík do ruky či balík na poštu, informuje o tom prodávajícího. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 8. února 2014.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
702912
1.3.2018 V nabídce je posledních pár kousků (už ušitých) s větší slevou. Na fleru budu nadále přítomna a objednávky z února budu odesílat po došití v průběhu března. Více info v profilu. Děkuji za přízeň ♡
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.