Profil uživatele
Antik u papouška
Prodávající
Brno
Registrace: 19.11.2019

Jsme milovníci umění a starožitností.

 

Specializujeme se na kvalitní obrazy starých mistrů, porcelán, sošky a sochy, sakrální tématiku, šperky, sklo, zlato a stříbro, designový nábytek.

Obchodní podmínky

Skutečný stav prodávaných věcí popisuji u každého zboží co nejpřesněji, v případě nejasností či potřeby doplňujících informací a fotografií mě prosím kontaktujte vnitřní poštou před případnou objednávkou. Případné vady zboží uvádím v popisu a na fotografiích. Platba je možná převodem na účet nebo v hotovosti při osobním předání. Věci Vám podle druhu zboží pečlivě zabalím a co nejdříve zašlu (většinou následující pracovní den po připsání platby). V případě zakoupení více předmětů, zaplatíte poštovné odpovídající charakteru, velikosti a hmotnosti zásilky. Poštovné může být upraveno dle objemu, hmotnosti zásilky či cílové země. Kupující souhlasí s předáním jména a příjmení, adresy a telefonního čísla přepravci zboží. Prodávající prohlašuje, že osobní údaje kupujícího nepředá třetí osobě vyjma případu uvedeného v předchozí větě. Kupující má právo zboží vrátit bez uvedení důvodu do 14 dnů od převzetí. Faktura je vždy vystavena v elektronické podobě a uložena zde na serveru. Pokud požadujete fakturu v papírové podobě, neváhejte uvést toto přání v objednávce. V případě vzniku sporu mezi spotřebitelem ve smyslu § 419 občanského zákoníku a prodávajícím – podnikatelem, vyplývajícího z kupní smlouvy či smlouvy o poskytování služeb, je spotřebitel oprávněn podat návrh na mimosoudní řešení sporu k České obchodní inspekci. Je možné tak učinit prostřednictvím kontaktních údajů dostupných na internetových stránkách www.coi.cz. Podání návrhu i následná účast při mimosoudním řešení sporu je pro spotřebitele zdarma, přičemž veškeré případné náklady vzniklé v souvislosti s mimosoudním řešením sporu nese každá strana samostatně.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím