Akce 3 + 1 zdarma platná do konce října :) Nejlevnější zboží z nákupu vyjmu , ale zašlu zdarma !
Profil uživatele
Antonietta
Prodávající
Ledeč nad Sázavou
Registrace: 13.8.2010

 

 

 


Dobrý den,

V tomto obchodě může zakoupit mnou vyrobené ORIGINÁLNÍ ŠPERKY a

zboží z mého zrušeného kamenného obchodu - STAROŽITNÉ I JINÉ POUŽITÉ ŠPERKY A PŘEDMĚTY.

Pokud se prosím rozhodnete u mne něco zakoupit v kategorii - VINTAGE- připomínám, že zakupujete zboží použité, tedy zboží, které nese stopy užívání, či opotřebení. Tyto informace v popisu vždy uvádím. 

 

 

 

Způsob dopravy
Česká pošta, doporučeně, při ceně nad 500 kč, jako cenné psaní,vždy zajištěné proti poškození. U objemnějších věcí, sklo, keramika a pod. zasílám jako balík do ruky, nebo balík na poštu, či doporučený balíček. Lze po dohodě zvolit i formu dopoledního, či odpoledního doručení. O změnu doručení i jeho způsob dle vaší potřeby požádejte formou zprávy, ráda vyhovím. 0 případnou změnu lze požádat i po přijetí objednávky, poštovné lze upravit. Poštovné na Slovensko dle charakteru zboží vypočítáno dodatečně ! Objemnější zásilky na Slovensko po dohodě, počítejte s podstatně vyšším poštovným !
Obchodní podmínky

MOJE REGISTRAČNÍ ČÍSLO NA PÚ - 9379

IČ - 86886223

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Údaje zákazníka budou zpracovány výhradně za účelem vyřízení objednávky a dodání zboží.

Reklamace a vrácení zboží : 

Popis veškerých předmětů odpovídá stavu ve kterém jsou. Mějte prosím na paměti, že se často jedná o předměty staré 100 i více let. Případný nákup zvažte, pokud  je potřeba, požádejte o případnou dočasnou a nezávaznou rezervaci, nebo u dražších šperků zvažte osobní návštěvu. U šperků často doporučuji šperky nečistit. Pokud ale šperk kupujete jako dárek , svádí to k tomu dát šperk vyčistit. Výsledkem často může být sklamání jak vaše, tak obdarovaného. Raději se ptejte. Po zaplacení je šperk samozřejmě váš a v rámci obchodních podmínek jej lze vrátit. Šperky ale musí být v původním stavu, tedy nevyčištěné. Jinak veškeré zboží lze vrátit bez udání důvodu do 14 dnů od obdržení, pokud mi tuto skutečnost oznámíte druhý den od obdržení zboží. Reklamace se nevztahuje na vady vzniklé stářím. V případě poškození obalu zásilky ihned reklamujte na pošte. Nejlépe v tentýž den, max. v den druhý, nebo zásilku nepřebírejte! Veškeré zásilky jsou je zasílány dle charakteru zboží, tedy jako  - CENNÉ PSANÍ- zejména šperky , zásilka pak je zcela bezpečně dodána do dvou dnů od podání. Dále pak jako BALÍK DO RUKY , či BALÍK NA POŠTU , nebo  DOPORUČENÁ ZÁSILKA. Prosím, vyberte si variantu, která vám vyhovuje ! Prodej do zahraničí  vždy po dohodě a upřesnění poštovného ! Porcelán, sklo, nebo jiné křehké předměty jsou zasílány jako křehké zboží, všechno vždy řádně pojištěno.  Vše dle domluvy.

K nákupu vždy přikládám doklad o nákupu, zboží balím a pojišťuji proti ztrátě a poškození ! 

Pro prodej šperků s diamanty vlastním testovací, nejnovější přístroj na odhalování syntetických diamantů - DUO TESTER. Šperky z drahých kovů, jako je zlato a stříbro jsou odzkoušeny a řádně opuncovány, nebo nově označeny Puncovním úřadem. Pokud tato značka chybí, v některých případech - kombinace více ryzostí zlata či stříbra nebo jiného kovu je puncovním úřadem  vystaveno osvědčení, které nahrazuje puncovní značení a je součástí zakoupeného šperku. Tento doklad je nutné uschovat !

Pokud je součástí znalecký posudek zejména  diamantových či jiných šperků s drahokamy, je opět uvedeno a přiloženo. Znalecký posudek neobsahuje návrh ceny, vždy se týká pouze velikosti, čistoty a zpracování drahokamu. Cena se určuje dle stáří a propracovanosti šperku !

 

Šperky, i když jsou vždy dobrou investicí, nekupujeme každý den, váháte li s nákupem, napište, budu se snažit Vám poradit. A nezapomínejte - drahý šperk může být pouhou bižuterií, bižuterie naopak krásným šperkem. Nechte šperk, ať vás osloví. Osloví li vás, je to ten pravý. Dobře zvolený šperk vždy podtrhne vaši jedinečnost a  vaši osobnost. Krásný šperk na krásné ženě může zůstat jen pouhou ozdobou, pokud však mezi ním a vámi proběhne " komunikace", stává se součástí vaší osobnosti...

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
834190
1.10.2019 SLEVA 3+1 PLATNÁ DO KONCE MĚSÍCE ŘÍJNA ! KRÁSNÝ PODZIM PŘEJE OBCHŮDEK ANTONIETTA !
Zboží
Oblíbení uživatelé
Zobrazování oblíbených uživatelů není majitelem účtu povoleno.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím