Domů Profil prodejce Any Lop
  • Prodejce od r. 2011
  • Hostinné, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Aktivita: -
Registrace: 19.3.2011
Město: Hostinné
Stát: ČR

Any Lop

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Ahoj všichni,

jsem tak trochu  praštěný bohém. Zatím jsem si vše schovávala pro sebe. Teď bych ráda dělala lidem radost, když se jim moje dílka budou líbit. Svůj názor mi můžou dát najevo. Budu jen ráda. 

Zabývám se vším možným. Foto, kresby, básně, hudba. Mám v plánu zabývat se i malbou olejovými barvami na plátno, keramikou a sklem. Je toho hodně a málo času.

Až budu mít knihu básní, určitě ji tu nabídnu. Ovšem nevím, zda mi to schválí. Ovšem patří to do umění a sama si knihu nevitisknu. No, můžu doufat. Ovšem chce to finance.

Mám také v plánu vydat CD s písničkami. To se tady určitě objeví, jestli si na to vydělám. Budou trochu jiné, než ty z rádií. Hudbu a text dělám sama. Umí někdo hezky zpívat? Byla bych ráda, kdyby se ten dotyčný ozval. Samozřejmě dostane část peněz z prodaných CD.

Nebojte, začnu fotkami, přidám časem kresby v rámech (ještě jsem se nedostala k rámování), pak kniha a nakonec CD. Jestli někdo projeví zájem, nahraju i na kazety. Napište, zda byste mi mohli pomoci, eventuálně zda byste o CD nebo knihu měli vůbec zájem. 

Komu jsem dílka ukázala, tvářil se, že se mu líbí, tak se snad budou líbit i vám.

Vaše Any Lop

Způsob dopravy
Česká pošta doporučeně
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Any Lop

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--