Profil uživatele
Anycreative
Prodávající
Předklášteří
Registrace: 29.6.2014

Vítám Vás v mém obchůdku...

Jsem kreativní osoba, která se zabývá tvorbou originálních doplňků. V poslední době mému tvoření vládnou hlavně korálky. 

Chtěla bych tyto roztomilé malinkaté potvůrky v podobě mých šperků ukázat ve zcela novém světle. Zastínit názory, že jsou nemoderní, a proto...

Dejme korálkům nositelnost!

 

Porozhlédněte se tu , najdete zde hlavně náušnice vhodné na každodenní nošení, které jsou zajímavě a vtipně zpracované. Buďte originální a nechoďte s davem.

 

Šperky se snažím hodně fotit na modelkách, aby měly zákaznice představu, jak budou náušnice vypadat "v akci" při nošení. 

 

 

Ukázky náušnic:

Simply

Ocean

 

Pokud se Vám u mě zalíbil nějaký šperk, ale bohužel není v barvě, kterou byste si představovali, nebo má nějakou jinou "vadu" . Neváhejte mě kontaktovat vnitřní Fler poštou, ráda vyrábím na zakázku. Budu se Vám snažit ve všem maximálně vyhovět.  

Způsob dopravy
Zboží odesílám do 3 - 5 pracovních dnů od připsání platby na účet. Zboží posílám pečlivě zabalené v bublinkové obálce nebo v krabičce. Vždy doporučeně. Cena je 45Kč dle tarifu ČP a balného. Pokud si zboží ode mě objednáte, byla bych ráda za zpětnou vazbu v podobě hodnocení nebo alespoň zprávy, že zboží dorazilo v pořádku.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.