Profil uživatele
Apocalypsodarkelf
Prodávající
Praha 6
Registrace: 23.10.2015

Vítejte na mé stránce!

Jsem studentka Přírodovědecké fakulty UK. Mým životním posláním je věda, ale kromě biologie a genetiky patří k mým koníčkům ještě hudba, knížky, jídlo a cestování. Mám moc ráda přírodu a zvířata, hlavně kočkovité šelmy a všechny druhy ptáků.

Jsem trochu snílek a mám hlavu v oblacích. Od reality často utíkám ke knížkám, hudbě a vyrábění. Hraju na klavír, elektrickou i akustickou kytaru, baskytaru, bicí a příležitostně na nervy. :)

Mým nejoblíbejněším materiálem na tvoření je momentálně FIMO, ale líbí se mi hlavně kombinace skla a kovu a moderní, chytrý design.

Brože pro mrože

Způsob dopravy
Doporučené psaní (Česká pošta), osobní předání v Praze. Náušnice dávám na kartičky a do pytlíčků, posílám zabalené v bublinkové folii.
Obchodní podmínky

Přijetí objednávky je potvrzeno prodávajícím, kupující je o tomto kroku informován elektronickou poštou na adresu, kterou zadal při nákupu. Prodávající má právo přijatou objednávku ve výjimečných případech odmítnout, například v případě opakované špatné obchodní morálky zákazníka nebo v případě zadání nepravdivých nebo nesmyslných údajů pro odeslání či komunikaci.

Platba bankovním převodem má být uhrazena do 14 pracovních dnů od odeslání objednávky. O platebních údajích bude zákazník informován elektronicky. Při nesplnění této podmínky dojde ke stornování objednávky.

Prodávající má právo od závazné objednávky odstoupit, stane-li se plnění nemožným (např. při vyprodání zboží). V případě, že kupující zaplatil objednané zboží předem a odstoupí-li od smlouvy z výše uvedeného důvodu, vrátí prodávající kupujícímu celou částku nejpozději do 5 dnů od odstoupení od smlouvy.

Objednané zboží je kupujícím doručováno Českou poštou jako doporučená zásilka. Cena poštovného se řídí aktuálním ceníkem České pošty. Zboží je možné po předchozí dohodě vyzvednout osobně v Praze.

Záruční doba na všechny prodávané výrobky je 24 měsíců. Při uplatnění reklamace je nutno odeslat poštou na adresu prodejce reklamovaný předmět plnění. Zákazník si náklady na přepravu zboží prodejci hradí sám. Prodejce po prozkoumání předložených dokladů a prohlídce reklamovaného předmětu buď uzná reklamaci jako oprávněnou, nebo odmítne reklamaci jako neoprávněnou a reklamovaný předmět zákazníkovi vrátí.

Kupující má právo zboží zakoupené přes internet vrátit prodávajícímu, popř. požádat o výměnu, a to do 14 dnů od převzetí zboží. Před odesláním zboží zpět je kupující povinen o tomto informovat prodávajícího. Vrácené zboží musí být kompletní, nepoužité, v původním obalu, schopné dalšího prodeje. Zákazník si náklady na přepravu zboží prodejci hradí sám.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím