Domů Profil prodejce Aquam vivam
  • Prodejce od r. 2010
  • Záměl, ČR
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (64) 100%
Nadšenci: 40
Aktivita: -
Registrace: 2.12.2010
Město: Záměl
Stát: ČR

Aquam vivam

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vítám Vás.

Jmenuji se Alena Hojsáková a jsem ráda, že vás mohu přivítat v jednom ze svých báječných světů. Tento, do kterého jste právě zavítali, jsem si stvořila s úsměvem pro „život jako v bavlnce". Je to svět plný látek, krajek, nití, bavlnek, nůžek, jehel, špendlíků, nápadů, vzorů, výšivek a trpělivosti. 

Stejně jako bájná Živá voda umí oživit mrtvé i já se snažím vzkřísit, v dnešním uspěchaném světě, pozvolna upadající domácí ruční výšivku. Jsem tvořící typ ženy a tak jsem si upravila známý citát: "Myslím, tedy jsem" na "Myslím, tvořím, miluji - tedy jsem šťastná." :o)

Už od raného mládí mě těšilo, naplňovalo a uklidňovalo, že jsem jedna z těch, které mají dar tvoření pro radost. Dlouhou dobu mi však spousta práce a závazků zabíralo veškerý můj čas. Nyní je vše jinak. Rozhodla jsem se rozběhnout za svými sny. Jedním z nich je i tento obchod přes internet, ve kterém se s vámi chci podělit o své výrobky, vytvářené s trpělivostí, pečlivostí a velkou láskou.

Každý z kousků, které tu najdete, má svůj příběh. Ten příběh chtěl spatřit světlo světa - já mu to jen umožnila, protože jsem jeho nedílnou součástí. To psaní pod čarou se vždy určitým způsobem váže ke vzniku výrobku, pod kterým se nachází.

Pokud se vám cokoli zalíbí natolik, že to budete chtít mít u sebe doma, nebo to třeba někomu blízkému darovat, tak příběh nekončí. Jen já ustupuji do pozadí a vy, nebo právě obdarovaný člověk, jste novými hlavními postavami v tom rozepsaném příběhu.

Doufám, že nejen vaše oko, ale i duši potěší vyšívané dečky, ubrusy, obrázky, obrazy i hodiny, které u mě uvidíte.

Těším se na vaši návštěvu v mém obchůdku.

 

(Aquam vivam - je latinské slovní spojení pro sladkou vodu nebo také pro živé vody. Ve vodě vše začalo. Voda je tak hravá, tak proměnlivá, tak inspirativní...)

 

 ˚˘˘˘˚˚°°OO°°˚˚˘˘˘˚˚°°OO°°˚˚˘˘˘˚˚°°OO°°˚˚˘˘˘˚˚°°OO°°˚˚˘˘˘˚

 

Na Fléru mne můžete najít také jak nabízím své náramky, náušnice a náhrdelníky, prstýnky a brože z korálků i polodrahokamů (drahých kamenů) a to pod jménem: anděl hojnosti. Zboží je prvotřídní kvallity s nádechem luxusu a opět tvořené s láskou. 

Alena Hojsáková = A.Hoj.

 

............................................................................................................. 

Oznámení: Dne 8.8.2018 jsem se vdala a od tohoto dne se jmenuji Alena Vodehnal Hojsáková. 

.............................................................................................................. 

 

Způsob dopravy
Zásilku odesílám doporučeně jako cenné psaní českou poštou. Zboží, které objednáte, zabalím podle druhu a velikosti, tak, aby k Vám dorazilo v pořádku. Cena poštovného po ČR je 75,00 Kč za zaslání zboží v bublinkové nebo pevné obálce. Na Slovensko je poštovné 150,00 Kč. Při odeslání větší a těžší zásilky se podle váhy balíku cena poštovného zvyšuje. NA DOBÍRKU NEZASÍLÁM.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Aquam vivam

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--