Domů Profil prodejce Aram
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 15 hodin.
  • Praha 23, ČR
  • 11 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (5) 100%
Nadšenci: 29
Aktivita: aktivní
Prodáno: 11
Registrace: 20.9.2011
Město: Praha 23
Stát: ČR

Aram

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Přemýšlíte o tetování, které by vyjadřovalo Váš vztah k žido-křesťanské tradici nebo k tajuplnému Orientu? Lákají Vás amulety či přívěsky se starověkým poselstvím Předního východu?

Právě pro Vás jsem tu já a služby, jež bych Vám rád poskytnul. Můžete si vybrat z narůstající nabídky návrhů na tetování, či mne oslovit a společnými silami vytvořit návrh přímo pro Vás.

Může se jednat o jakékoliv slovo či frázi, kterou pro Vás přeložím do hebrejštiny, aramejštiny, syrštiny a dalších starověkých jazyků.

Ke každé objednávce samozřejmě přiložím i klíč ke čtení a vyslovování, abyste věděli, co je tam napsáno, kde je to napsáno a jak to vyslovit. Vytvořenou šablonu zašlu bez ochranného vodoznaku ve formátu PDF ihned po připsání patřičné částky na účet.

Vzor klíče:

Vzor klíče

Způsob dopravy
Návrhy na tetování a překlady zasílám v elektronické podobě emailem. Šperky a drobnosti pak Českou poštou v doporučeném psaní nebo balíku.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Aram

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--