Profil uživatele
Aram
Prodávající
Praha 23
Registrace: 20.9.2011

Přemýšlíte o tetování, které by vyjadřovalo Váš vztah k žido-křesťanské tradici nebo k tajuplnému Orientu? Lákají Vás amulety či přívěsky se starověkým poselstvím Předního východu?

Právě pro Vás jsem tu já a služby, jež bych Vám rád poskytnul. Můžete si vybrat z narůstající nabídky návrhů na tetování, či mne oslovit a společnými silami vytvořit návrh přímo pro Vás.

Může se jednat o jakékoliv slovo či frázi, kterou pro Vás přeložím do hebrejštiny, aramejštiny, syrštiny a dalších starověkých jazyků.

Ke každé objednávce samozřejmě přiložím i klíč ke čtení a vyslovování, abyste věděli, co je tam napsáno, kde je to napsáno a jak to vyslovit. Vytvořenou šablonu zašlu bez ochranného vodoznaku ve formátu PDF ihned po připsání patřičné částky na účet.

Vzor klíče:

Vzor klíče

Způsob dopravy
Návrhy na tetování a překlady zasílám v elektronické podobě emailem. Šperky a drobnosti pak Českou poštou v doporučeném psaní nebo balíku.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím