Domů Profil prodejce Arcikam
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Suchý, ČR
  • 7583 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (683) 100%
Nadšenci: 471
Aktivita: aktivní
Prodáno: 7583
Registrace: 1.6.2011
Město: Suchý
Stát: ČR

Arcikam

/ Prodávající
Novinky
1045128
1.2.2023 Zdravím milovníky kamínků. Mám tu nové šperky z krásných kamenů. Tak mrkněte.
Petra - Ta co nese šutr

Pokud bych o své tvorbě měla napsat jediné souvětí, napsala bych :

"Miluji kameny, od dětství mne fascinují a práce s nimi je pro mne prostě radost."

Každý šperk, který vytvořím, je vždy neopakovatelným originálem ve kterém se snoubí přírodní materiály organického i anorganického původu v harmonii originálního ozdobného předmětu, jenž zároveň plní funkci amuletu a to na základě prostého principu založené na práci s energií obsažené nejen v drahých kamenech, ale i ostatních přírodninách. Jemné vibrace těchto předmětů se mohou navzájem doplňovat, nebo vzájemně násobit svůj blahodárný vliv na svého nositele.

Věřím, že se v každém mém šperku zrcadlí moje pokorná láska k Bohu, jenž se jako dokonalý tvůrce zrcadí v přírodě, moje touha pracovat s kameny v souladu s jeho vůlí a má touha učit se a porozumět jeho fascinující tvořivé síle.

Nesčetné kultury a náboženství sestavily komplexní kalendáře, které z energie v kamenech vycházejí. Tento Zdroj je však nad rámec jakéhokoliv náboženství, nad rámec teorie či výkladu. Snad právě proto jsem po řadě let práce s kameny došla k překvapivě prostému principu:

Svůj talisman, kámen, který může pomoci porozumět příčinám problémů a poučit se z nich, pozná každý sám. Stačí jen poslechnout svou intuici. Jeden a ten samý kámen může dvěma různým lidem prospět dvěma různými způsoby. Je-li to kámen vhodný pro tohoto člověka a je-li o tuto službu požádán při zachování principu dobra, pak je schopen zprostředkovat svému nositeli energii, která mu pomůže změnit k lepšímu právě tu oblast života, zdraví či vztahu, který tento člověk potřebuje změnit. Tento kámen však rozhodně není samospásným řešením sám o sobě. Drahokamy jsou vpodstatě poslové, hmatatelné důkazy dokonalé Boží přítomnosti, vždyť kdo jiný by mohl vytvořit něco tak dokonalého, než dokonalý Tvůrce. Je třeba s nimi pokorně pracovat uvědoměním si sama sebe jako milovaného Božího dítka, zároveň však vědomého tvůrce, zcela zodpovědného za svůj život.

Moje náhrdelníky jsou vytvořeny kombinacemi kamenů, jenž mají vždy pozitivní výsledný energetický efekt ve smyslu blahodárného podpůrného působení. Vhodný šperk můžete vybírat také pro své příbuzné, nebo přátele, které dobře znáte.

Drahokamy rostly v klínu Matky Země nepředstavitelně dlouhou dobu, v tichosti jako svítící květy v temnotě. Obsahují Božské Světlo v jeho dokonalé čistotě a mnohotvárnosti.

Kéž při každém doteku kamenů v mých špercích pocítíte, že nikdy a nikde nejste sami !!!

Způsob dopravy
Dopravu zboží zajišťuje Česká pošta jako doporučenou zásilku, kameny a šperky jsou pečlivě zabelené a uložené v bublinkové obálce. Zboží zasílám do 5 pracovních dnů ode dne provedení Vaší platby.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Arcikam

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--