Domů Profil prodejce Arcikam
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Suchý, ČR
  • 8458 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (778) 100%
Nadšenci: 493
Aktivita: aktivní
Prodáno: 8458
Registrace: 1.6.2011
Město: Suchý
Stát: ČR

Arcikam

/ Prodávající
Novinky
1102328
30.4.2024 Zdravím všechny milovníky kamenů. Dnes jsem vystavila nové energetické zářiče, šperky pro váš dům či byteček. Něco pro klidný a bezpečný prostor. A pro radost :-)
S přáním krásného jara Petra - Ta co nese šutr.

Pokud bych o své tvorbě měla napsat jediné souvětí, napsala bych :

"Miluji kameny, od dětství mne fascinují a práce s nimi je pro mne prostě radost."

Každý šperk, který vytvořím, je vždy neopakovatelným originálem ve kterém se snoubí přírodní materiály organického i anorganického původu v harmonii originálního ozdobného předmětu, jenž zároveň plní funkci amuletu a to na základě prostého principu založené na práci s energií obsažené nejen v drahých kamenech, ale i ostatních přírodninách. Jemné vibrace těchto předmětů se mohou navzájem doplňovat, nebo vzájemně násobit svůj blahodárný vliv na svého nositele.

Věřím, že se v každém mém šperku zrcadlí moje pokorná láska k Bohu, jenž se jako dokonalý tvůrce zrcadí v přírodě, moje touha pracovat s kameny v souladu s jeho vůlí a má touha učit se a porozumět jeho fascinující tvořivé síle.

Nesčetné kultury a náboženství sestavily komplexní kalendáře, které z energie v kamenech vycházejí. Tento Zdroj je však nad rámec jakéhokoliv náboženství, nad rámec teorie či výkladu. Snad právě proto jsem po řadě let práce s kameny došla k překvapivě prostému principu:

Svůj talisman, kámen, který může pomoci porozumět příčinám problémů a poučit se z nich, pozná každý sám. Stačí jen poslechnout svou intuici. Jeden a ten samý kámen může dvěma různým lidem prospět dvěma různými způsoby. Je-li to kámen vhodný pro tohoto člověka a je-li o tuto službu požádán při zachování principu dobra, pak je schopen zprostředkovat svému nositeli energii, která mu pomůže změnit k lepšímu právě tu oblast života, zdraví či vztahu, který tento člověk potřebuje změnit. Tento kámen však rozhodně není samospásným řešením sám o sobě. Drahokamy jsou vpodstatě poslové, hmatatelné důkazy dokonalé Boží přítomnosti, vždyť kdo jiný by mohl vytvořit něco tak dokonalého, než dokonalý Tvůrce. Je třeba s nimi pokorně pracovat uvědoměním si sama sebe jako milovaného Božího dítka, zároveň však vědomého tvůrce, zcela zodpovědného za svůj život.

Moje náhrdelníky jsou vytvořeny kombinacemi kamenů, jenž mají vždy pozitivní výsledný energetický efekt ve smyslu blahodárného podpůrného působení. Vhodný šperk můžete vybírat také pro své příbuzné, nebo přátele, které dobře znáte.

Drahokamy rostly v klínu Matky Země nepředstavitelně dlouhou dobu, v tichosti jako svítící květy v temnotě. Obsahují Božské Světlo v jeho dokonalé čistotě a mnohotvárnosti.

Kéž při každém doteku kamenů v mých špercích pocítíte, že nikdy a nikde nejste sami !!!

Způsob dopravy
Dopravu zboží zajišťuje Česká pošta jako doporučenou zásilku, kameny a šperky jsou pečlivě zabelené a uložené v bublinkové obálce. Zboží zasílám do 5 pracovních dnů ode dne provedení Vaší platby.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Arcikam

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--