Profil uživatele
Argilla-Aš
Prodávající

Registrace: 7.12.2009

Vítám Vás ve své galerii Argilla - Aš.

V roce 1984 jsem ukončila studium oboru - modelář na Střední průmyslové škole keramické v Karlových Varech.

Od roku 1991 vyrábím keramiku,pod názvem Argilla, což přeloženo z latiny znamená jíl.                                                                                               Kamarád Čáp,tedy mistr zahradník pan Hobík,mi vždycky kladl na srdce,abych jeho hlíně neříkala hlína,ale zemina.A já musím přiznat,že respektuji jak hlínu,tak i zeminu,a pracuji s nimi ráda,s láskou a s úctou.Někdy se i modlím a říkám,země,dej abych byla jako ty,a vydávala úrodu v příhodném čase.Tedy to říkám zemině,když mám to štěstí a pracuji s ní.

V současné době jsou mé výrobky k vidění celoročně ve františkolázeňské galerii Brömse.Pokud je to možné,bývám také na velikonočních a vánočních výstavách v Chebském muzeu,v Aši,ve Fr.Lázních a v Mariánských Lázních.

 

 Ráda bych Vám nabídla některé ze svých výrobků také zde. Příjemnou prohlídku, Kateřina.

Způsob dopravy
Zboží odesílám ihned po přijetí platby prostřednictvím České pošty a podle požadavků odběratele (doporučeně, křehce, obchodní balík).
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
335891
7.12.2014 omlouvám se všem,kteří by si chtěli objednat z celé nabídky výrobků,to v současné době není možné,neboť jsem mimo Aš.zboží které je skladem bude označeno.děkuji za pochopení K.M.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím