Domů Profil prodejce Argo Grafica
  • aktivní prodejce od r. 2012
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Praha 9, ČR
  • 10 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (4) 100%
Nadšenci: 29
Aktivita: aktivní
Prodáno: 10
Registrace: 2.3.2012
Město: Praha 9
Stát: ČR

Argo Grafica

/ Prodávající
Novinky
116510
17.2.2013 připravuji spoustu nových věcí.... včetně pryskyřicových špatků s mými grafikami

 

Dovolte, abych se představila - jmenuji se Regina Rádlová a jsem nezávislý grafik a ilustrátor. Mé jméno i jméno profilu se vám zdá povědomé? Je to možné, protože mám zde na Fléru ještě jiný profil //www.fler.cz/argo-grafica-design, kde nabízím vyšívaný textil s keltskými ornamenty a šperky.

Profil  Agro  Grafica jsem vytvořila na popud několika známých  i neznámých lidí, kteří se domnívají, že by moje autorská grafická tvorba mohla zajímat širší okolí. Nenabízím žádné domácí tisky, ale velice kvalitně zpracované reprodukce v profesionálním a velmi známém pražském studiu FOTO-ŠKODA. Proto se na první pohled mohou zdát ceny poněkud vyšší, ale ujišťuji Vás, že kvalita  zpracování a trvanlivost tisku za to opravdu stojí. Výjmečně zde budu také nabízet Ofsetové tisky a originální tvorbu - což bude vždy uvedeno u konkrétního díla.

Velmi ráda přizpůsobím formát svých děl vašim požadavkům (v rámci technických možností) a stejně tak je možné realizovat tisk na plátno, nebo jiný podklad. V případě zájmu mne kontaktujte vnitřní poštou.

Elektronické verze svých děl neprodávám. Prosím respektujte autorská práva a nekopírujte má díla zde na Fléru nebo ze zakoupených verzí. 

Doufám, že Vás moje tvorba zaujme a budu ráda za všechny komentáře a připomínky.

Při nákupu na obou profilech, je možné domluvit se na společném zaslání za jedno poštovné v závislosti na typu zakázky. Prosím, kontaktujte mne předem. 

Způsob dopravy
Zde nabízené zboží je vyvoláváno ve firmě FOTO ŠKODA v Praze. Je možné si buď zboží vyzvednout ZDARMA na prodejně, nebo je poštovné účtováno dle jejich tarifů: http://www.fotoskoda.cz/zakaznicka-podpora/napoveda/eobchod#platadod V případě, že chcete na poštovném ušetřit, je možné se domluvit i na zaslání obyčejnou poštou, nebo doporučeně, ale prodlouží se tím dodací lhůta.
Další prodejní profily
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Argo Grafica

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--