Domů Profil prodejce Aria8712
  • aktivní prodejce od r. 2013
    Reaguje na objednávky obvykle do 13 hodin.
  • Zlaté Hory, ČR
  • 1 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (1) 100%
Nadšenci: 1
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1
Registrace: 17.6.2013
Město: Zlaté Hory
Stát: ČR

Aria8712

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Zdravím milí návštěvníci,

vítám Vás v mém internetovém obchodě Usmívající se Jistě jste už postřehli, že jde o naušnice z motýlích křídel. Pro někoho morbidní, pro někoho obdivovaná krása, kterou je škoda nešířit dále.

Jedná se o křídla z již mrtvých motýlů, vychovaných na farmách, pro další distribuce a samozřejmě pro zachování druhu. Naušnice jsou vlastnoruční práce. Křídla laminovaná, tudíž není možné jejich poškození (samozřejmě, pokud se nebudou vyloženě lámat, nebo jimi krouti :D ). Každý kus je originál a vzhledem k tomu, že se nejedná o žádnou vytisknutou napodobeninu, ale původně o kus opravdové přírody, není vyloučená malá odchylka - jak ve velikosti jednotlivých křídel, tak například v jejich nepatrném otření. Kdo má uši citlivé, je tu možnost použití afro háčků z chirurgické oceli. V opačném případě jsou háčky buď poplatinované, nebo postříbřené. Typy háčků je možné měnit podle zákazníka a jde například o afro (doplněné o špunty), nebo uzavíratelné. Snad už bych jen dodala, že některé fotografie mohou daný výrobek zkreslovat. Většinou nezachytí všechnu barevnost naušnic, a při různém naklonění se mohou barvy lehce měnit, pro lepší představu je dobré si na internetu vyhledat motýla podle uvedeného názvu.

Odesílám ve vystužených (zpevněných) obálkách dle tarifů České pošty. Platba předem na účet, nebo možnost odeslání na dobírku, nebo jinak po vzájemné domluvě.

Kromě naušnic se věnuju také výtvarnému umění, ať už se jedná o kresbu, malbu (portrétů, krajinek, moderních originálních obrazů), nebo jiné techniky. Na požádání je možné zhotovit obraz dle Vašich představ, buď na papír, nebo na plátno. To je samozřejmě  odesíláno ve zpevněných kartonových deskách, nebo širší rouře nahrazující tubus, aby dílko přežilo cestování :)

Přeji příjemný nákup a v případě dotazů se neváhejte zeptat :) Pěkný den

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Aria8712

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--