Domů Profil prodejce Aromacolor
  • aktivní prodejce od r. 2018
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 hodin.
  • Praha 10, ČR
  • 44 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (17) 100%
Nadšenci: 19
Aktivita: aktivní
Prodáno: 44
Registrace: 11.2.2018
Město: Praha 10
Stát: ČR

Aromacolor

/ Prodávající
Novinky
988627
10.1.2022 OSLAVA NOVÉHO ROKU - 30% sleva
Před pár dny jsme oslavili náš Nový rok a chystáme se na oslavu Nového roku čínského. K roku Vodního tygra jsem připravila 30% slevu na veškeré zboží. Slevový kód je GP3-G7R-ICI (vložte v 1. kroku košíku) a platí do 31.1.2022.
Děkuji za přízeň

Vítejte milí přátelé,

vůně, barvy a příroda jsou věci, které nás provázejí celým životem. A mne nadchly natolik, že jsem se rozhodla těmto formám věnovat. V tomto obchůdku Vám nabízím hlavně tu vizuální část a to barvy přírody, ale také trochu voňavého potěšení.

Střípky přírody, posbírané při toulkách krásnou krajinou, uchované v křišťálové pryskyřici. Taková je převážná část mnou vytvořených šperků.

Mýdlové kytice přináší do interiéru kromě barev také vůni použitých éterických olejů. 

Děkuji přírodě za poskytnuté dary a Vám za návštěvu. Ať Vám koupené šperky i mýdlové kytice přinesou radost, lásku a kousek klidu z přírody do běžného života.

Těším se na Vaši návštěvu

Radka

 

* V Praze je po dohodě možné i osobní předání. *

 

Péče o šperky

Křišťálová pryskyřice, ze které jsou výrobky vytvořeny může ztrácet při používání svůj lesklý vzhled. Je-li povrch matný, stačí povrch přeleštit hrubším vlhkým hadříkem, případně s menším množstvím abrazivní pasty (lze použít i zubní pastu). Vlivem používání, teploty a UV záření pryskyřice může postupem času lehce zažloutnout.

Bižuterní komponenty používáním ztrácí svůj lesk a chybným používáním mohou přijít i o svou povrchovou vrstvu. Šperky nasazujte v okamžiku, kdy jdou všechny Vámi použité kosmetické přípravky již vstřebány, případně jejich horní vrstva již zaschla. Kosmetické přípravky (krémy, parfémy, lak nebo gel na vlasy apod.) nenávratně poškodí povrchovou vrstvu. Vyhněte se také kontaktu šperků s vodou, před sprchováním, koupáním, saunováním, úklidem či sportovním výkonem, šperky vždy sundejte. Čistit je lze např. bavlněným hadříkem či vatovým tampónem lehce namočeným do vody s citronem. Vyhněte se použití abrazivních prostředků.

Komponenty z chirurgické oceli jsou, co se týká nošení odolnější, ale i tak doporučuji je sundat před koupáním, saunováním, sportem, nanášením kosmetických přípravků apod. Čištění lze provádět šperkařskými ubrousky.

Šperky skladujte nejlépe na tmavém místě, každý uložený do samostatného pytlíku nebo v samostatné zásuvce šperkovnice. 

Vhodným použitím prodloužíte hezký vzhled koupeného šperku.

Mýdlové kytice s aromaterapeutickým účinkem

Mýdlová hmota je obohacena éterickými oleji, které mají aromaterapeutický účinek. Pokud požadujete pomoc v při konkrétní nemoci, kontaktujte mne pomocí Fler pošty a dle požadavků navrhnu vhodné oleje. Barvy lze také vybrat dle toho, aby se Vám hodily do interiéru. Kytice nejsou vhodné do vlhkých prostor.

Mýdlová kytice použitá v interiéru časem ztrácí vůni a účinky éterických olejů, záleží na teplotě, vlhkosti interiéru i působení jiných pachů. Časem se na mýdlové hmotě usazuje prach (záleží na prašnosti prostředí), poté je vhodné kytici vyměnit.

 

Způsob dopravy
Doporučené psaní - Česká pošta, bublinková obálka příp. krabička V Praze je po dohodě možné i osobní předání.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Aromacolor

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--