Domů Profil prodejce Art Aneta
Aneta Mitášová
  • aktivní prodejce od r. 2017
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Brno, ČR
  • 1 prodaných kusů
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 1
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1
Registrace: 15.11.2017
Město: Brno
Stát: ČR
Důležitá informace: AKCE: Vánoce se blíží :-) proto nyní MINIMÁLNÍ čekací doba, neboť tvorbě věnuji veškerý pracovní čas.
Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 21.3.2039 00:00 z důvodu "Prodej dočasně uzavřen".
Obchod byl automaticky uzavřen z důvodu neaktivity.

Art Aneta

/ Prodávající
Novinky
685634
27.12.2017 Při hromadné objednávce 3 a více kusů je již na třetí i každé další dílo 20 % sleva :-)

Umělecká tvorba je mým celoživotním posláním, koníčkem a prací zároveň. :-) S každou tvorbou předávám především část sebe, radostnou energii a lásku, s kterou tvořím. Mou primární motivací a záměrem je prostřednictvím bezedné kreativity vnášet jednotu, hlubší uvědomění, lásku a dobrosrdečnost.

 

 

 

 

 

~ KRESBA dle předlohy (portréty, zvířátka a cokoli dalšího): tužka-uhel, černobíle-barevně, různé druhy formátů, 3 cenové verze (Základní, Volná, Realistická). Dílo je na polotvrdém papíře, fixované a balené do tvrdého tubusu. 

~ MALBA na plátno (obrazy z mého e-shopu či na objednávku): akrylové a temperové barvy, různé druhy formátů. Dílo je na malířském plátně, fixované, připravené k zavěšení bez potřeby rámu a balené do bublinkové fólie a krabicového papíru. 

 

 

 

OBJEDNÁNÍ: V případě obejdnání a koupě vystavených obrazů v mém Fler e-shopu, bude do 24h od přijetí platby zásilka odeslána poštou či lze vyzvednout osobně. V případě zájmu objednání malby/kresby dle předlohy/představy stačí poslat e-mail a domluvit se na variantě, formátu, technice apod.

DODACÍ LHŮTA je minimální (v řádu dní či max týdnů dle počtu objednávek),  neboť nyní před Vánoci věnuji tvorbě veškerý pracovní čas. :-) 

ZPŮSOB DODÁNÍ: Nacházím se v Brně (část Lesná) a jezdívám také pravidelně do Uh.Hradiště, lze si tedy vyzvednout kresbu či obraz osobně (bez platby poštovného) na trase UH - Brno či může být zasláno poštou.

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Art Aneta

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--