Domů Profil prodejce Art koncept
  • aktivní prodejce od r. 2014
    Reaguje na objednávky obvykle do 3 hodin.
  • Buchlovice, ČR
  • 192 prodaných kusů
  • 94% kladných hodnocení
Hodnocení: (35) 94%
Nadšenci: 219
Aktivita: aktivní
Prodáno: 192
Registrace: 17.9.2014
Město: Buchlovice
Stát: ČR

Art koncept

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

menuji se Bohumír Friedel. Grafickým designem jsem se vážněji začal zabývat na Masarykově univerzitě v Brně, kde jsem v letech 1989–1993 studoval na katedře Výtvarné výchovy. První profesní zkušenosti s grafickou tvorbou jsem získal v roce 1994 v reklamní agentuře D.system. Od roku 1995 až dosud rozvíjím svoji privátní značku art-koncept jako grafik na volné noze.

Věnuji se především grafickému designu, ale není mi cizí ani design typografický a výtvarné návrhy. Mám rád náročnější zakázky, kde mohu poctivou cestou uplatnit svoji kreativitu a smysl pro detail.

Ve svém volném čase se věnuji také kresbě. Některé z mých prací si můžete prohlédnout a popřípadě si je zakoupit zde v mém obchodě.

Způsob dopravy
Osobním odběrem, poštou na dobírku nebo platbou na účet předem a zasláním poštou. Hotovou kresbu vždy zasílám zabalenou tak, aby nemohlo dojít při přepravě k jejímu poškození. Pokud budete chtít poslat zboží na dobírku, připočtěte prosím k ceně poštovného 60,- Kč.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
aero
¨podzim
+++
CD
voice
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Art koncept

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--