Sleva při nákupu vice kusů 300 kč. Ráda Vám vyrovím náhrdelník,náušnice či náramek na míru.
Profil uživatele
Artefox krásniny
Prodávající
Česká Lípa
Registrace: 20.12.2017

Vítejte v obchodě s handmade Krásninkama, které potěší, ozdobí, uzdraví a přinesou Vám to co potřebujete. Vyrábím šperky, talismany, které se skládají především z krásných minerálních kamenů Jižní Ameriky, v kombinaci s drátem nebo blavlnkou macrame. V mé nabídce naleznete také přírodní semena z této oblasti a jako plus i háčkované výtvory havně pro dámy. Každý šperk je originál, pouze jeden a právě pro Vás. Nikoho nepotkáme se stejným.To Vám zaručuji. Nesou v sobě nejen energii kamene, ale také mají za sebou svou cestu a také to co do něj já sama promítnu během tvoření designu.

Vřele děkuji všem, kteří se mnou na cestách sdíleli svě umění.

 

Šperky jsou především v přírodním stylu, najdete zde ale také velmi elegantní kousky, odvážné a barevné, jemné i robustní. Používám nerez, měď, mosaz,alpakua stříbro. Dále brazilské voskované bavlnky, které jsou voděodolně, ale určitě nejsou stvořené k nošení do vody:-) Semínka z kolumbijské džungle a dalších oblastí. Kameny jako je Nefrti, Obsidiíán, Lapiz, Ametyst, Fluorit, Onyx, Serpentín, Jaspis, Krystal, Zkamenělé dřevo a další...pochazejí především z Peru. Někeré druhy jsou mexické. Nákupem těchto kamenů podporuji malý obchod v Limě, který vlastník jeden peruánský kamenomilovník :-)

Pokud někdo tpí na alergie způsobené kovy, ráda se postarám o výrobek z nerezu či stříbra.

Během mé dvouleté cestě po Jižní Americe, kde jsem se živila hlavně dobrovolničením, žonglováím na semaforech a výrobou šperků ( o trochu později), jsem poznala mnoho pouličních umělců, artesanos, kteří byli tak ochotní naučit mě různé techniky, které dnes používám. Z těhto naučenách základů jsem časem tvořila více a více designů dle mé nálady, kreativity a fantazie. Kdo má rád měkké příjemně nositelné macrame, či micromacrame si přijde na své, kdo naopak studený kov nebo sluneční design drátování také si určitě vybere.

Nenajdete nikoho se stejným šperkem, tím si buďte jistí !!!!

Způsob dopravy
Osobní odběr dle domluvy.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
697967
11.2.2018 Krásniny z minerálních kamenů Peru a Mexika jsou tady. Vybírejte, piště, komentujte, objednávejte, dostávejte slevy, buďte originálně krásná, ozdobená každý den, lečte se jejich silou a energii :-)
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.