Profil uživatele
Arthela
Prodávající
Praha 5
Registrace: 23.2.2015

 

 

Jmenuji se Helena. Při tvorbě cínovaných šperků z minerálů cítím hlavně velkou pokoru a obdiv k přírodě – co všechno vytvořila a ukryla do země, po čem mnoho z nás jen nevědomě šlape. Tvary, barvy, složení – nekonečné množství nádherných kamenů, které se dají poznávat, vzít do ruky, zakomponovat do šperku... A pak samotný cín. Je úžasným materiálem, jehož pomocí se dá zhmotnit snad každá fantazie.

Často se přistihnu, jak se nad prací usmívám. Je stále co zkoušet a objevovat, a pokud jste u toho, jen nakukujete nebo si z mých šperků vybíráte, moc děkuji! Odměnou je, když mi třeba maminka-zákaznice pošle fotku se spícím miminkem a mým ochranným amuletem na hrudi… Radost! Svítíčko sluní

Radost mi také dělá, že díky prodeji v galerii jednoho kláštera mé šperky nosí ženy po celém světěNaše milá zeměTanečnice

 

Způsob dopravy
Objednaný šperk posílám obvykle hned následující den po obdržení platby doporučeně Českou poštou v dárkové krabičce a bublinkové obálce. Pokud si objednáte více kusů, platíte jedno poštovné a balné, tzn. další dárkové krabičky dostáváte zdarma.
Obchodní podmínky

Obchodní podmínky se řídí občanským zákoníkem. Kupující má možnost odstoupit od smlouvy ve lhůtě 14 dnů od převzetí zboží. Ke každé objednávce je vystaven doklad, který současně slouží jako záruční list. Záruka se nevztahuje na vady spojené s užíváním.

Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky na adresu kupujícího. Nakupující je o odeslání informován na kontakt, který uvedl v objednávce po přijetí platby na účet prodávajícího. Všechny šperky dodávám v kvalitních, pevných dárkových krabičkách. Má-li kupující více objednávek najednou, zasílám za jedno poštovné a každý šperk je uložený v samostatné krabičce, v takovém případě dostáváte krabičky jako bonus ke koupi šperků.

Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (e-mail, sms). Zboží musí být nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním, a ve vhodném obalu, který zabrání poškození zboží při přepravě. Vrácené zboží není možné zasílat na dobírku, takovou zásilku není možné akceptovat. Částka za vrácené zboží včetně poštovného bude kupujícímu zaslána na jeho účet hned po převzetí zboží prodávajícím.

Obecně ze své strany zaručuji VELMI SLUŠNÉ JEDNÁNÍ.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
882777
18.5.2020 Několik novinek - nekoukněte https://www.fler.cz/zbozi...
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím