Profil uživatele
artik-korálky
Prodávající
Dobříš
Registrace: 16.4.2012

Přeji Vám krásný den,

vítám Vás v obchůdku...

Jmenuji se Renata a jsem tak trochu "ulítlá" na ruční práce. Občas tkám, občas drhám, vyšívám, vytvářím přáníčka, ale jen o korálkování se dá říci, že je to koníček, který mi trochu "přerostl přes hlavu". Nejprve jsem korálky, komponenty a další "udělátka" sháněla pro sebe a postupně jsem neodolala, abych se o své "objevy" nepodělila po internetu s dalšími zájemci.

V současné době mám "kamennou" prodejnu s knihami (a věřím, že se nepřestane číst :-)), proto v mém obchůdku najdete i knihy s tématem ručních prací.

Přeji Vám, aby se Vám vybrané věcičky hodily a abyste při tvoření (a nošení) užili hodně radosti.

 

Pozn.:

Zboží Vám zašlu s dokladem o zaplacení (paragonem), jsem plátcem DPH.

 

 

Způsob dopravy
Zboží zasílám doporučeně, Českou poštou, v "bublinkové" obálce (křehké věci -např. skleněné přívěsky atp.- balím ještě zvlášť do bublinkové fólie) v případě většího množství pak v balíčku, chráněné vlnitou lepenkou a bublinkovou fólií. Dávám přednost úhradě zboží převodem, přes bankovní účet, pokud byste ale chtěli vše zaslat raději dobírkou, kontaktujte mě prosím, není to problém, částka za poštovné však bude v tomto případě 85.- Kč. Zboží zasílám do 2 pracovních dnů po připsání dané částky na účet, v případě zaslání dobírkou do 3 dnů od objednání.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím