Domů Profil prodejce artmelan
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 23 hodin.
  • Švihov, ČR
  • 242 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (67) 100%
Nadšenci: 100
Aktivita: aktivní
Prodáno: 242
Registrace: 21.9.2010
Město: Švihov
Stát: ČR

artmelan

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vítejte v mém obchůdku {#emotions_dlg.rose2}

Dříve jsem svými výrobky obdarovávala jen členy rodiny a přátele, ale s objevem Fleru mě napadlo, že bych mohla udělat radost více lidem. Snad Vás některé mé výrobky zaujmou. Velkou radost mám z Vašich srdíček a milých komentářů.

Kdybyste měli o některé zboží zájem, ale přecejen byste na něm rádi něco upravili nebo chtěli vyrobit něco přesně podle svého vkusu, neváhejte mi napsat, určitě se domluvíme {#emotions_dlg.naruc}

A kdo vlastně jsem? Podle spousty lidí v mém okolí typický Ferda mravenec, práce všeho druhu Usmívající se

Zájem o nejrůznější ruční práce mám už od dětství, je to pro mě výborné odreagování po celodenní práci v kanceláři Usmívající se

Pod vlivem mé velice šikovné babičky, které za nadšení pro ruční práce bezesporu vděčím, jsem začala jednoduchým pletením, později jsem přidala háčkování a vyšívání.

S postupem času a s neustále se zvětšujícím množstvím nových materiálů jsem začala vyrábět krabičky a taštičky z papíru, nejdříve zdobené technikou decoupage, bavlnkami apod., dnes již takřka výhradně z ručně vyráběného papíru :-)  Baví mě i zdobení vrhlíčků a váziček, pletu ošatky a ozdůbky z pedigu, nezanevřela jsem samozřejmě ani na háčkování.

Jako snad každá žena se ráda parádím, což mě přivedlo k navlékání vlastních korálí, tvoření náhrdelníků, náušnic a náramků kombinací korálků a drátků a v neposlední řadě z fima.  Šperky z fima zaujaly i moji maminku, takže se v mém obchůdku můžete setkat i s výrobky, na kterých má větší či menší podíl právě ona {#emotions_dlg.rose2} Na její výtvory Vás ráda upozorním v popisu výrobku.

Také si ráda zkrášluji byt i okolí domu - nejčastěji s příchodem podzimu, ale i v jiná roční období, tvořím nejrůznější věnečky (zdobené hlavně přírodními materiály), draky, zápichy do květináčů apod. Velmi vděčným obdobím jsou samozřejmě i Vánoce (především díky adventním věncům a perníkovým chaloupkám) a Velikonoce s nepřeberným množstvím jarních dekorací a technik zdobení vajíček.

Tak tvoření zdar {#emotions_dlg.mala}

Nekuřák

Způsob dopravy
Zboží bude zasláno doporučeně nebo obyčejně (v případě drobností, kde často poštovné převyšuje cenu zboží) Českou poštou, a to nejpozději do pěti pracovních dnů od připsání dané částky na můj účet (většinou to ale stíhám hned druhý den). Drobné zboží zasílám v obálce, křehké zboží v krabiččce, obalené bublinkovu fólií nebo jinak zabezpečené proti poškození. Možný je také osobní odběr přímo u mě ve Švihově, popř. v Plzni, Klatovech a okolí :-)
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Zboží

Další zboží od artmelan

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--