Domů Profil prodejce artshow
  • Prodejce od r. 2012
  • Třebíč, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 4
Aktivita: -
Registrace: 27.9.2012
Město: Třebíč
Stát: ČR

artshow

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Moji milí virtuální návštěvníci!

Vítám Vás na svém profilu a doufám, že Vás výrobky, které zde nabízím, potěší.

Mohu Vám nabídnout zboží, které je ve své podstatě světovým unikátem jako sortiment a každý jednotlivý výrobek je ručně vyrobený originál.

Dovolte mi v krátkosti několik slov. V nabídce budete nacházet skleněné figury, k jejichž vzniku vedla složitá vývojová cesta. Figury jsou vyráběny ze sklářských tyčí na sklářském kahanu metodou tažení, což je mnohaletý tradiční výrobní způsob. Problémem však vždy byla velikost konečných produktů a mnohdy i jejich výtvarná kvalita. Běžná velikost tradičních figurek, jak je všichni jistě dobře znáte, je v řádu několika málo centimetrů. Tak to mnoho desetiletí zůstalo z prozaického důvodu - při výrobě a chladnutí skleněné hmoty dochází k pnutí v materiálu a výrobky praskají úměrně jejich objemu. Výroba je totiž velice citlivá i na malý průvan, na příliš pomalé uložení hotového výrobku k vychladnutí ve sklářské vatě, nebo při opětovném nahřátí při provádění nátavů. Sklo je náročný, ale nádherný materiál, který lákal k pokoření omezujících limitů i vtisknutí nových, moderních tvarů této citlivé hmotě.  Technologii i sklářskou surovinu jsme podrobili několikaletému testování, za kterým zůstala spousta zničeného materiálu, vydaných peněz i spotřebovaného času. Úsilí i prostředky se však vyplatily a nad touto křehkou hmotou jsme nakonec zvítězili. Dokázali jsme obohatit tuto tradiční sklářskou výrobu o zcela novou kategorii.  Díky vlastním výrobním postupům a na základě autorských výtvarných návrhů začaly spatřovat světlo světa  naše první figurální plastiky. V současnosti vyrábíme cca 300 typů  na které byly Úřadem průmyslového vlastnictví v Praze vydány certifikáty Průmyslových vzorů prokazujících jejich světovou novost a zároveň chrání proti kopírování.  Naše figury, které jsou ve formě lidských postav, zvířecích motivů, nebo abstraktních forem, vyrábíme ve dvou velikostních řadách - L (cca 32 cm) a XXL (cca 40 cm) a různých barevných provedeních. Každá figura se vyznačuje osobitou kombinací barev a pohybu, nikdy nejsou zcela totožné, každá vlastní svůj jedinečný look.

Zvu Vás k prohlídce. Třeba udělají naše originální skleněné figury někomu z Vás, nebo lidem, které budete chtít obdarovat, radost, protože byly vytvořeny s láskou.

Snad se Vám budou líbit. Není to k jídlu, není to nezbytně potřeba. . .  Ale pozitivní energie do našeho skla vložená může prozářit i Vaše domovy a vnést do nich kousek radosti a pohody. A ta je potřeba všude.Usmívající se

Příjemné chvíle strávené s časem a umem zakletým ve skle Vám přeje

Dáša

P.S. Postupně, jak budu stíhat, bude rozšiřována nabídka. Vystavovat budeme také 4.-7.10 na veletrhu FER DECOR v Praze, hala 1, pozice 1C17. Těším se na Vaši návštěvu.

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od artshow

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--