Profil uživatele
ArtSmart decorations
Prodávající
Kolín
Registrace: 2.1.2018

Dobrý den:) Vítejte na našem profilu! Jmenujeme se ArtSmart Decorations a rádi bychom vám představili kolekci korálkových ozdob, háčkovaných hraček a doplňků pro děti a háčkovaných dámských kabelek.

Každá korálková ozdoba je originál a je vyrobena z různých typů a barev skleněných a kovových korálků. 

Kabelky jsou vyráběny z kvalitních provázkových a textilních přízí a jsou ozdobeny buď koženými uchy, koženými popruhy nebo popruhy s originálním vzorovaným designem.

Všechny naše výrobky jsou zhotoveny ručně a s radostí.

 

Budeme rádi za vaše příspěvky, hodnocení či nákup. Děkujeme za vaši podporu, protože váš zájem je naší motivací. Věříme, že vás naše ozdoby potěší a zpestří váš interiér a kabelky doplní Váš šatník! :)

Zboží zasíláme zejména pomocí Zásilkovny. Je možné se domluvit na osobním odběru Kolín, Pardubice, Chrudim, Nasavrky u Chrudimi či jiném způsobu dopravy.

Způsob dopravy
Zboží zasíláme prostřednictvím Zásilkovny. Je možné se domluvit na osobním odběru Kolín, Pardubice, Chrudim, Nasavrky u Chrudimi.
Obchodní podmínky

Kupující může odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží. Pro odstoupení od smlouvy je nutné vrátit zakoupené zboží v nepoškozeném stavu a bez známek užívání. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující. Platba je vrácena do 14 dnů o obdržení vráceného zboží.

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
728801
13.6.2018 Postupně přidáváme kolekci háčkovaných hraček, balíčků pro miminka, capáčků a pro maminky i krásných kabelek s koženými komponenty :)
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.