Menu
--
Profil prodejce Arya Domů
  • aktivní prodejce / od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 6 hodin.
  • Velké Karlovice, ČR
  • 117 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (47) 100%
Nadšenci: 249
Aktivita: aktivní
Prodáno: 117
Registrace: 18.11.2008
Město: Velké Karlovice
Stát: ČR

Arya

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vitajte! Jmenuju sa Ludmila Heriánová

a baví mě dělat to co mně baví a to jest práce na přání

se dřevem a nejen dřevo mě okouzlilo svým půvabem, vůní a krásou, ale i vlna a kámen. Vlastně každý přírodní materiál mě přitahuje tím, že cokoli co z přírody vezmeme můžeme přeměnit a dát tomu kus sebe.

Osobně nemám s tvůrčí prací vůbec žádné vzdělání. Tvořím, protože mě to baví a cítím nějakou vnitřní touhu tvořit. Říká se, že dřevo je blázen a ten který se dřevem pracuje je ještě větší blázen. 

 Tady na Fleru můžete v mé virtuální galerii spatřit pouze dřevěné šperky. Všechny mé výrobky jsou pro Vás vyrobeny ručně a proto každý kus jež vyrobím, je originálem a tím pádem i jediným kusem na celém světě. Dřevo je v každém svém milimetru natolik jedinečné, jak jen příroda je dokáže stvořit!

Dříve jsem pro svou práci používala exotických, zámořských dřevin, ale v dnešních dnech jsou zásoby téměř vyčerpány, a tak se ráda rozhlížím kolem sebe a hledám takové dřeva, které jsou místní a přesto velice zajímavé. Už snad nedokážu jít lesem a nedívat se na stromy kolem sebe, na jejich kresby a hrátky letokruhů, příroda je krásným umělcem! Konečný výrobek nijak nebarvím ani nemořím, baví mě dívat se na kousek dřeva, který se mi dostane do rukou, tak jak vypadá a jak jej vytvořila sama příroda...

 

 

 

Přírodní barva dřeva je totiž ta nejkrásnější!

 

Vlastní přání 
Nabízím také možnost kombinace různých protikusů, jež můžete vidět v mé    galerii a mimo jiné také vlastní přání na barvu a tím pádem také typu dřeva  z kterého chcete mít šperk vyroben. Také si můžete podobu  svého šperku   namalovat. Nejdůležitější je pro mě spokojenost nositelů náušnic a náhrdelníků, a proto  pokud máte své vlastní přání, nápad jak by měl Váš šperk vypadat, prosím  kontaktujte mě. Pokusím se Vaše přání zhmotnit... stejně jako Trnkovou Ještěřici na obrázku...

Péče o šperky
Díky tomu, že vyrábím z přírodního materiálu - dřeva, doporučuji před koupáním, sprchováním, plaváním šperk sundat. Jinak bude vyžadovat více pravidelné péče:

Nejlépe lehce navlhčeným hadříkem, jemně šperk omýt a poté utřít do sucha a dát na něj jakýkoliv rostlinný olej. Nejvhodnější jsou kokosový či jojobový olej, ale to není podmínkou, vystačí i klasický slunečnicový či lněný olej.
Váš šperk si díky Vaší pravidelné péči zachová svoji krásnou přírodní barvu a mat.

 

 

Ceny jsou uváděny za 1 pár

 

A závěrem jen malá ochutnávka práce s ovčí vlnou, z oveček naší zahrady....

Vlnene rukavice, v kerých zaručeně nezmrznete!

 

Doufám, že i Vás osloví nějaký dřevěný šperk pocházející z mého ateliéru
Letokruhy Art

Způsob dopravy
Česká pošta Pečlivě zabaleno v bublinkové folii či pevné krabičce.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Arya

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím