Profil uživatele
Asaí
Prodávající
Praha 8
Registrace: 7.12.2010

Jsem ilustrátorka a grafička, zaměřená zejména na tvorbu pro děti. Výroba šperků byla mým koníčkem od dětství, ale k vytvoření vlastní značky mě vedl až objev semínek Asaí, na které jsem narazila na mých cestách po Jižní Americe. Kromě jejich veselých barev mě fascinuje jejich materiál, něco mezi dřevem a plastem, lehký a příjemný na nošení.

Asaí (Açai) je semínko tropické palmy zvané "palmito", které se daří v subtropickám pásmu Amazonie. Místní lidé je sbírají, opracovávají a barví. Pokud vím, Asaí prorazilo i na poli kosmetického průmyslu a také jako výživový doplněk při hubnutí, protože dužina, jíž je semínko obaleno, je velmi výživná a bohatá na vitamíny. To jsem ale na vlastní kůži nevyzkoušela.

Materiál si z cest vozím sama, a tak je jejich zásoba, bohužel, omezená. Zatím jich mám ale dostatek a tak se těším, že si Vás Asaí získá stejně, jako mě!

Způsob dopravy
Doporučená zásilka České pošty / bublinková obálka.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím