Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 21.3.2039 00:00 z důvodu "Prodej dočasně uzavřen".
Obchod byl automaticky uzavřen z důvodu neaktivity.
Profil uživatele
Astro u Johannky
Prodávající
Toužim
Registrace: 15.11.2010

 

 

Srdečně Vás vítáme v našem rodinném obchůdku. Již delší čas zde jen nakupujeme nádhérné věci, a neustále se utvrzujeme v tom, že je spousta šikovných a pracovitých lidí, kteří do svého tvoření dávají kus sebe a srdíčko. 

Naše rodina je tvořena z pěti členů lidí a tří členů zvířátek. Já se jmenuji Martina ( astroložka, kartářka a spisovatelka), náš jediný zástupce mužských se jmenuje Petr ( hudebník, zpěvák, textař,spisovatel a práce všeho druhu), dále máme tři dcery Karolínku ( malířku a výtvarnici), Elišku ( zpěvačku a hudebnici) a Johannku ( milující přírodu a zvířátka). A další zvířecí děti jsou fenka Husky Ajša a její psí dcera Majlí. 

Naše práce je zaměřená na hudební tvorbu a tvorbu videí viz. písničky z našich CD - Příběh, Co je to život, Pojď ke mně blíž  a video Křišťálové děti

Dále pracujeme se dřevem, batikou a  malováním. 

A dle názvu našeho obchůdku ,,Astro u Johannky" je  tvorba také  z astrologické oblasti - sestavování nativního či partnerského  horoskopu do dárkového alba s fotografiemi, které jsou upravovány dle vašeho výběru.

Děkujeme za návštěvu našeho obchůdku a přejeme všem krásný den

 

Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím