Domů Profil prodejce Asyrielle
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Čerčany, ČR
  • 2 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (156) 100%
Nadšenci: 36
Aktivita: aktivní
Prodáno: 2
Registrace: 4.11.2008
Město: Čerčany
Stát: ČR

Asyrielle

/ Prodávající
Novinky
124005
13.3.2013 Včera dorazily krásné čistě lněné látky- bílá, světle růžová a modrá !Chystám se na šití utěrek, které na trhu postrádám. Kdyby měl někdo zvláštní přání, ozvěte se- množství látek je omezené ! :-)

Hezký den vám všem tu na Fleru !

Od poloviny letošního dubna je náš domov bohatší o malého človíčka !!! Proto mám na šití zase o něco méně času neb ho spoustu "slupne" náš Matoušek a práce kolem domácnosti. Ale jelikož je pro mne ruční práce výborný relax, snažím se alespoň čas od času ke stroji usendout a něco vyrobit. Teď zrovna se vyžívám v látkových plenkách. :-))

Jmenuji se Karolína a původem jsem z Prahy. Během jara jsem přesídlila k manželovi, takže teď pobýváme v našem "hnízdě" v Čerčanech. "Hnízdo" jest ještě neúplné, nicméně zcela v pohodě obyvatelné a také se nám tam krásně žije....SPolečnost nám dělá miloučká kočička, kterou jsme si v lednu vzali z útulku. Je to naše velké-malé černobílé sluníčko ! :-)

Studovala jsem kytičky, ale v současné době pracuji jako knihovnice na FFUK. Mám ráda krásné věci, v nichž se zračí um a nadšení tvůrce, věci nevšední odrážející nekonečnou fantazii a věci užitečné, které dokáží léta sloužit, aniž by jim to ubralo na kráse.

Fler mě naprosto fascinuje svojí pestrostí, nápaditostí,originalitou a krásou, nad nimiž mnohdy zcela okouzlena žasnu a nechávám se unášet.

Sama se také věnuji ručním pracem, pět let jsem chodila tehdy do "lidušky" a malovala, šila, pletla, modelovala, ryla, vyráběla kožené šperky- no prostě snažila se vytvářet krásno...

V současnosti se věnuji hlavně šití, jsem sice samouk, ale snažím se vše dělat pečlivě a s láskou a největším potěšením pro mě je, když se věci líbí a dělají svým majitelům (spíše tedy majitelkám) radost. :-)

Děkuji za návštěvu a komentáře, necháte- li, a přeji všem krásné dny a na cestu životem hodně slunce...

Způsob dopravy
Česká pošta- většinou doporučeně, zabaleno do bublinkové obálky, případně do krabice- záleží na velikosti zboží.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Asyrielle

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--