Domů Profil prodejce Atelier Čádovi
  • aktivní prodejce od r. 2013
    Reaguje na objednávky obvykle do 3 hodin.
  • Praha 6, ČR
  • 832 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (99) 100%
Nadšenci: 297
Aktivita: aktivní
Prodáno: 832
Registrace: 16.11.2013
Město: Praha 6
Stát: ČR
Důležitá informace: Vzhledem k rychle měnícímu se počtu našich skladových zásob, nemusí odpovídat informace dostupnosti a počtu kusů skladem uvedená u jednotlivých výrobků, rádi Vám aktuální dostupnost, případně dobu výroby na dotaz sdělíme. Pokud to bude možné, volte prosím dopravu službou Zásilkovna.

Atelier Čádovi

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Jsme malá rodinná firma s více než dvacetiletou tradicí. Vyrabíme jak užitkovou keramiku, tak historické repliky i menší umělecké plastiky. Právě dobová historizující keramika představuje převážnou část naší tvorby a rádi se necháváme inspirovat výrobními technologiemi i vzory především starověké a středověké keramiky.

Velmi nám záleží na vysoké esteticko-umělecké hodnotě u všech našich výrobků ale stejně tak na zachování funkčnosti a kvality provedení.

 

Prodej našeho zboží si zajišťujeme sami a to především na historických  jarmarcích na různých místech v České republice. Právě přímý kontakt s našimi zákazníky a zpětná vazba, kterou zde dostáváme, nám umožňuje vývoj vysoce užitné keramiky a mnoho stálých a spokojených odběratelů.

 

POZOR!!! VÍCEKUSOVÉ ZÁSILKY!!!

Keramika je křehké zboží. Proto je nutné každý kus zvlášť dobře zabalit a zabezpečit proti rozbití zejména vícekusové zásilky, které je navíc někdy nutno pojistit na KŘEHKÉ.

Z tohoto důvodu se cena poštovné a balného navýší s každou další položkou v zásilce řádově o 10-20% dle typu zboží.

Konečnou cenu poštovného a balného u vícekusé objednávky dostanete v potvrzení o přijetí Vaší zakázky.

Např. Cena poštovného za 1 pohár je 110Kč, pokud zásilka obsahuje 3 poháry, cena se navýší o 25Kč. Celkem tedy poštovné 135Kč.

 

Vzhledem k převodním poplatkům při platbě na náš účet v cizí měně, zasíláme na Slovensko výhradně na dobírku. Cena je cca 236 Kč. Bude upřesněno na základě velikosti objednávky. Děkujeme za pochopení.

Doporučujeme využívat dopravu službou Geis, můžeme zajistit rychlejší odeslání a služba je levnější než Česká pošta. Dle zkušeností zatím vždy doručeno bez poškození zboží.

Způsob dopravy
Zásilkovna, Česká pošta
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Atelier Čádovi

Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--