Milí milovníci Fleru....pro vaši radost z nakupování originálních šperků , doplňků ,oděvů atd. jsme pro vás připravili Jarní akci!!!!! 1.Naše zboží hledejte na www.fler.cz/skloheka ,www.fler.cz/karach a na atelier hafik... více »
Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 21.3.2039 00:00 z důvodu "Prodej dočasně uzavřen".
Obchod byl automaticky uzavřen z důvodu neaktivity.
Profil uživatele
Atelier HAFIK
Prodávající
Semily
Registrace: 14.3.2009

Zdravím všechny šikovné lidičky, co mají rádi krásné věcičky!!!!!

Jmenuji se Helena,narozena jsem ve znaku lva , v roce opice -ke které se váže živel země- a stromem pro moje znamení je borovice.

Asi to vše má opravdu nějaký smysl! Podle  lva a opice mám ve vínku šikovnost a nápaditost a také trochu exhibicionismu a sklony k cestománii . Podle živlu -země- mám ráda přírodu. A do třetice.... borovice opravdu už od malička je strom, který mne nejvíce oslovil. Jsou krásné,kůra hraje  teplými hnědými tóny a ta vůně......  I když jsem narozena v Karlových Varech a svoje rodné město mám ráda a líbí se mi, přez to vše,již od té doby, co jsem rozum brala-vím, že nejvíc voní borovice v Českém ráji. Ve skalních městech, na písku....a tak je Český ráj ted mým domovem. Bydlím  na úpatí  Kozákova který v sobě skrývá plno krásných drahokamů a z jehož vrcholu jsou ty nejkrásnější pohledy do kraje.

Jsem absolventkou Uměleckoprůmyslové školy sklářské v Železném Brodě a myslím,že to byla pro mne nejlepší škola. Dostalo se nám  vzdělání v oboru návrhářství, výtvarných technik, práce se sklem,kovem a jinými materiály, fotografování,užité umění...... Studium dějin umění nám ukázalo um předchozích generací. Vše toto dohromady, poskytlo do našeho tvůrčího života nepřebernou studnici nápadů a manuelní zručnost v mnoha oborech. Většina nás - studentů této školy - jsme tak trochu bohémové,máme citlivou, vnímavou duši,nevíme jak podělit 24hodin mezi povinnosti,tvorbu,děti,přátele,nové vjemy,zajímavé knihy,spánek,procházky,lásky..................Zkrátka ten jeden život je krátký! 

 

Zaměstnání(ale i koníček) je tvorba šperků,návrhy i realizace.Zde na Fleru můžete moje šperky najít pod uživatelským heslem skloheka které sdílím se svojí nejstarší dcerou- též studentkou střední uměleckoprůmyslové školy sklářské.

Atelier hafik chce presentovat další naší tvorbu:

šité oděvy         kusové originály

limitované série

doplńky             kabelky , tašky

čelenky a náramky- textilní

šperky                kombinace stříbra 925, 

drahokamů a ručně navíje

ných skleněných perel

fotografie           Autorské fotografie z cest

po Evropě a z naší krásné

domácí krajiny

Přeji Vám pěkné chvíle u pokoukání a při vybírání.

Všechno naše zbožíčko je tvořené s láskou a radostí, pro všechny lidičky, kteří jsou sví ......

Ale hlavně pro ty,co chtějí mít dobrý pocit z věcí kterými se obklopují.

Helena, Hela, Sluníčko.....

 

 

 

 

 

Způsob dopravy
Zbožíčko balím do bublinkové obálky a doporučeně posílám českou poštou. Pro zájemce rychlejší přepravy je možno zaslat balíček jako Obchodní balík s dobírkou, nebo bez dobírky v případě okamžité úhrady na náš účet. Cena obch. balíku se pohybuje v rozmezí 75-95kč....podle váhy balíčku.Obchodní balík je pošta povinna doručit druhý den po podání. Balíček do zahraničí je od 150kč
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím