Domů Profil prodejce Atelier IM irena
  • aktivní prodejce od r. 2010
    Reaguje na objednávky obvykle do 22 hodin.
  • Sloup v Čechách, ČR
  • 726 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (99) 100%
Nadšenci: 264
Aktivita: aktivní
Prodáno: 726
Registrace: 25.10.2010
Město: Sloup v Čechách
Stát: ČR
Důležitá informace: Milí zákazníci,všimněte si, že za soupravy je výhodnější cena. Sestavte si svoji soupravu sami!nemusíte se řídit podle sestavených na fotkách-ty jsou jednou z mnoha možností. Vyberte si kombinaci jaká se vám líbí a domluvíme se vnitřní poštou. Cena 1velká+4malé je 444,-.Ke každé velké jsou malé i když nejsou v obchůdku, jsou ve¨skladu¨..abych řekla pravdu, trochu se mi umísťovaní vymyká z rukou :-D..napište mi vaše přání a určitě se domluníme..děkuji za pochopení a přeji stálý úsměv a hezký den.. Spirálky mám ve všech barvách - to je od oranžové až po černou.Časem umístím fotky do obchůdku..

Atelier IM irena

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Zdravim vás, jmenuji se Irena.

Chce-li někdo doma (třeba v kuchyni, koupelně atd.) jiné kachličky, nebo obraz z nich, může se obrátit na mne.Od roku 2004 jsem jich zrealizovala několik desítek. Některé mé práce byly v časopise Chatař a chalupář a v Receptáři.Jako tip na dárek v časopise Překvapení byla moje kopretinová podložka.              

A právě podložky pod hrníčky a hrnce bych vám ráda představila a nabídla zde. Jsou to kachličky - ručně malované a až třikrát pálené - nejprve barevné glazury a naposledy průhledná.

 Každý kus je originál. Co čtvereček - to tah štětcem. A to je můj rukopis výtvarníka - čtverečky. Proto, jestli se vám líbí moje myšlenka a budete chtít také malovat na kachličky, najděte si prosím,vlastní styl.

Tak zpět k podložkám.

Ty pod hrníčky mají rozměry 10x10 cm a zespoda mají nalepená protiskluzová filcová kolečka. Ty pod hrnce jsou v dřevěném rámečku, jsou také opatřeny filcovými kolečky a rozměry kachlí jsou 15x15 cm( střední) a 20x20cm (velké). Kachlička nad rámeček mírně vyčnívá, aby se předešlo jeho případnému spálení od horkého hrnce nebo pánve.

A moje kachličky mají rády hooodně horké hrnce.{#emotions_dlg.palec1}

Budu ráda, když se vám budou líbit a udělají radost vám, nebo jako dárek.

Uff..tak to jsem zvědavá, jak to do toho obchůdku všechno nacpu...Rozpačitý...

 

Jestli máte rády hezké a veselé a nápadité Usmívající se šperky, tak jukněte na Baluluk, tam je najdete Mrkající

Způsob dopravy
Zakoupené zboží je baleno do bublinek a krabice. Doručeno Českou poštou
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Zboží

Další zboží od Atelier IM irena

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--