Milí zákazníci,všimněte si, že za soupravy je výhodnější cena. Sestavte si svoji soupravu sami!nemusíte se řídit podle sestavených na fotkách-ty jsou jednou z mnoha možností. Vyberte si kombinaci jaká se vám líbí a... více »
Profil uživatele
Atelier IM irena
Prodávající
Sloup v Čechách
Registrace: 25.10.2010

Zdravim vás, jmenuji se Irena.

Chce-li někdo doma (třeba v kuchyni, koupelně atd.) jiné kachličky, nebo obraz z nich, může se obrátit na mne.Od roku 2004 jsem jich zrealizovala několik desítek. Některé mé práce byly v časopise Chatař a chalupář a v Receptáři.Jako tip na dárek v časopise Překvapení byla moje kopretinová podložka.              

A právě podložky pod hrníčky a hrnce bych vám ráda představila a nabídla zde. Jsou to kachličky - ručně malované a až třikrát pálené - nejprve barevné glazury a naposledy průhledná.

 Každý kus je originál. Co čtvereček - to tah štětcem. A to je můj rukopis výtvarníka - čtverečky. Proto, jestli se vám líbí moje myšlenka a budete chtít také malovat na kachličky, najděte si prosím,vlastní styl.

Tak zpět k podložkám.

Ty pod hrníčky mají rozměry 10x10 cm a zespoda mají nalepená protiskluzová filcová kolečka. Ty pod hrnce jsou v dřevěném rámečku, jsou také opatřeny filcovými kolečky a rozměry kachlí jsou 15x15 cm( střední) a 20x20cm (velké). Kachlička nad rámeček mírně vyčnívá, aby se předešlo jeho případnému spálení od horkého hrnce nebo pánve.

A moje kachličky mají rády hooodně horké hrnce.{#emotions_dlg.palec1}

Budu ráda, když se vám budou líbit a udělají radost vám, nebo jako dárek.

Uff..tak to jsem zvědavá, jak to do toho obchůdku všechno nacpu...Rozpačitý...

 

Jestli máte rády hezké a veselé a nápadité Usmívající se šperky, tak jukněte na Baluluk, tam je najdete Mrkající

Způsob dopravy
Zakoupené zboží je baleno do bublinek a krabice. Doručeno Českou poštou
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím