Domů Profil prodejce Atelier Jany
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 19 hodin.
  • Žďár nad Sázavou, ČR
  • 562 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (142) 100%
Nadšenci: 249
Aktivita: aktivní
Prodáno: 562
Registrace: 17.9.2009
Město: Žďár nad Sázavou
Stát: ČR
Důležitá informace: Vzhledem k tomu, že moje "ateliérová" tvorba je prozatím mým koníčkem a vedlejším příjmem vedle zaměstnání, prosím zákazníky, aby si se mnou předem dojednali a potvrdili termín doručení i zhotovení případných objednávek. Bude-li to v mých silách, budu se Vám snažit vyhovět. Předem Vám děkuji za vstřícnost a porozumění. Při větším odběru zboží je možná sleva.

Atelier Jany

/ Prodávající
Novinky
686171
30.12.2017 Přeji všem návštěvníkům
a zákazníkům krásné prožití svátků vánočních,
hodně zdraví a pohody
do nadcházejícího roku 2018.

I když dnes už nejsem nováček Fleru, stále se zde rozkoukávám. Co mne však s lidmi tady spojuje, je láska k umění, k výtvarné tvorbě i jiné tvořivé práci. V současné době je mým favoritem jednoznačně malba na hedvábí a na textil. Samostatnou kategorií jsou vyřezáváná přáníčka, z nichž mnohé jsou 3D rozměrné. Dále můžete také shlédnout moji fotogalerii, kde je má další tvorba.

Do každého kousku vkládám kus sebe, své fantazie a těším se na radost toho, kdo jej bude vlastnit nebo kdo bude obdarován. Maluji ráda. Báječně se u toho odpočívá, přemýšlí, sní... Ovšem najdete zde mnohé jiné ručně dělané věcičky, moje myšlenky, básničky, sbírku...

Pocházím z Vysočiny, drsného, ale překrásného kraje Žďárských vrchů, kde Vás každé ráno ofoukne svěží, čerstvý vítr, pročísne Vám vlasy, pohladí a vybarví tváře. Z kraje, kde před usnutím slyšíte šumět stromy, les, kde se nemusíte bát napít z lesní studánky a kde Vás časně ráno začnout probouzet cvrlikající ptáčci. Z kraje, kde jsou na první pohled lidé drsnější a přísní, ale uvnitř vřelí, přátelští a pohostinní. A kde je hned veseleji, svítí-li sluníčko. Tady jsem doma a tady je mi dobře.

obr1obr2obr3obr4

Na stránky Fleru mne přivedla kamarádka Marcela. Do té doby jsem o Fléru neměla ani ponětí. A tak jsem to zkusila. Vytvořila jsem si zde virtuální obchůdek, kam Vás mohu pozvat, ať jste z jakéhokoliv koutu naší krásné české země nebo třeba kdekoliv ve světě. To je - pravda - obrovská výhoda. Ovšem kromě Fléru mne můžete zahlédnout občas na různých řemeslných trzích, kde se na každý výrobek můžete podívat zblízka a třeba si jej i rovnou vyzkoušet.

Těším se na Vaši návštěvu a nákupy. Přeji Vám příjemné toulky Ateliérem Jany. Vítejte a mějte hezký den!

Způsob dopravy
Výrobky z mého ateliéru jsou vždy v dárkovém balení a baleny tak, aby nebylo před doručením adresátovi poškozeno. K zasílání zboží využívám služeb České posty. Rovněž se řídím jejím ceníkem. V případě většího množství zboží, budete o výši poštovného před zasláním informováni. Žďárští nakupující a nakupující z blízkého okolí poštovné nehradí. Zboží bude předáno nebo doručeno osobně.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Zboží

Další zboží od Atelier Jany

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--