Domů Profil prodejce Atelier Jany
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 2 dnů.
  • Žďár nad Sázavou, ČR
  • 566 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (143) 100%
Nadšenci: 248
Aktivita: aktivní
Prodáno: 566
Registrace: 17.9.2009
Město: Žďár nad Sázavou
Stát: ČR
Důležitá informace: Vzhledem k tomu, že moje "ateliérová" tvorba je prozatím mým koníčkem a vedlejším příjmem vedle zaměstnání, prosím zákazníky, aby si se mnou předem dojednali a potvrdili termín doručení i zhotovení případných objednávek. Bude-li to v mých silách, budu se Vám snažit vyhovět. Předem Vám děkuji za vstřícnost a porozumění. Při větším odběru zboží je možná sleva.

Atelier Jany

/ Prodávající
Novinky
686171
30.12.2017 Přeji všem návštěvníkům
a zákazníkům krásné prožití svátků vánočních,
hodně zdraví a pohody
do nadcházejícího roku 2018.

Jmenuji se Jana a výtvarná tvorba prostupuje celým mým životem. Je jeho nedílnou součástí. Kromě tvorby výtvarné, se věnuji především divadlu - hraji, režíruji, moderuji, recituji, ale také píši. Ode mne zde najdete malované hedvábí, textil, vlastní originální látky, knížky, grafiky, tu a tam olejomalbu. Jelikož učím na umělecké škole, sama nebo se svou divadelní skupinou účinkuji a lektoruji, tvořím "ve vlnách" podle volného času, potřeby a časových možností.

Zde ve Fler Ateliéru Jany však kromě mé tvorby můžete vidět tvorbu mé 71-leté maminky Marušky - ručně vyřezávaná, lepená přání, záložky a další papírové drobnosti. Tvorba s papírem ji nesmírně baví a je pro ni přilepšením v důchodu. Tvoří, když jí to dovolí zdraví a kondice. Tvořit tu její papírovou krásu bude, dokud ji budou sloužit ruce. 

Pocházíme z Vysočiny, drsného, ale překrásného kraje Žďárských vrchů, kde Vás každé ráno ofoukne svěží, čerstvý vítr, pročísne Vám vlasy, pohladí a vybarví tváře. Z kraje, kde před usnutím slyšíte šumět stromy, les, kde se nemusíte bát napít z lesní studánky a kde Vás časně ráno začnout probouzet cvrlikající ptáčci. Z kraje, kde jsou na první pohled lidé drsnější a přísní, ale uvnitř vřelí, přátelští a pohostinní. A kde je hned veseleji, svítí-li sluníčko. Tady jsme doma a tady je nám dobře.

obr1obr2obr3obr4

Na stránky Fleru mne přivedla kamarádka Marcela. Do té doby jsem o Fléru neměla ani ponětí. A tak jsem to zkusila. Vytvořila jsem si zde virtuální obchůdek, kam Vás mohu pozvat, ať jste z jakéhokoliv koutu naší krásné české země nebo třeba kdekoliv ve světě. To je - pravda - obrovská výhoda. Ovšem kromě Fléru mne můžete zahlédnout občas na různých řemeslných trzích, kde se na každý výrobek můžete podívat zblízka a třeba si jej i rovnou vyzkoušet.

Těším se na Vaši návštěvu a nákupy. Přeji Vám příjemné toulky Ateliérem Jany. Vítejte a mějte hezký den!

Způsob dopravy
Výrobky z mého ateliéru jsou vždy v dárkovém balení a baleny tak, aby nebylo před doručením adresátovi poškozeno. K zasílání zboží využívám služeb České posty. Rovněž se řídím jejím ceníkem. V případě většího množství zboží, budete o výši poštovného před zasláním informováni. Žďárští nakupující a nakupující z blízkého okolí poštovné nehradí. Zboží bude předáno nebo doručeno osobně.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Zboží

Další zboží od Atelier Jany

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--