Profil uživatele
Atelier Margalit
Prodávající
Ostrava
Registrace: 14.11.2016

Něha, klid, bezpečí, hluboká radost... 

Vítejte v ateliéru provoněném ovčí vlnou.
V poslední době propadá kouzlu tohoto prastarého materiálu stále více tvůrců   i spokojených uživatelů. Je to jednak tím, že se dá z ovčího rouna vyrobit téměř cokoli, pak také skvělými vlastnostmi vlny. Ze všech přírodních textilních vláken je vlna lidskému organismu nejvíce příznivá. Je antibakteriální, hypoalergenní, vyznačuje se vynikajícími termoregulačními schopnostmi - vytváří mikroklima, díky jemuž nepustí k tělu horko ani chlad, hřeje i mokrá. Odpuzuje špínu a nechutná roztočůmOK!
Veškeré moje produkty jsou zhotoveny z česaného nebo mykaného ovčího rouna technikou plstění - mokrého, suchého, nebo kombinovaného. K tvorbě používám především vlnu merino a to buď samostatně, nebo v kombinaci        s dalšími materiály.

Při výrobě oděvních doplňků a šperků pracuji s nejjemnějšími druhy vlny, které nedráždí pokožku.

 
Elektrické stolní lampy - jsou zhotoveny z ovčího rouna použitím kombinované techniky mokrého a suchého plstění. Jako podklad používám skleněné lampy   o rozměrech 22 x 10 cm, velikost výsledného výrobku je v rozmezí od 22 x 12 cm do 55 x 30 cm. 

Technické parametry lampy:
110 - 240V
50 - 60 Hz
Max. 3W
Doporučená žárovka: E14 LED 3W, teplá bílá
Dodáváno bez žárovky

----------------------------------------------------------------------------------------
Stolní lampy zdobené ovčím rounem: v době vzniku tohoto profilu nebyl podobný produkt na trhu dostupný. Ač je tvorba každého z nás záležitostí svobody, považuji za etickou samozřejmost, že mé zboží nebude napodobováno ke komerčnímu využití.
----------------------------------------------------------------------------------------

K nahlédnutí také můj profil Mar-ga-lit (šité produkty).

Přeji pěkný a radostný den, mějte se jako ve vlně! 

Markéta

 

Obchodní podmínky

1.2. Níže uvedené obchodní podmínky platí pro nákup u prodejce Vílí lampy prostřednictvím internetového obchodu https://www.fler.cz/vili-lampy. Obchodní podmínky stanovují a upřesňují základní práva a povinnosti prodejce i kupujícího. Práva a povinnosti zde neuvedené se řídí občanským zákoníkem.

2. Objednávka a uzavření kupní smlouvy

2.1. Kupní smlouva vzniká v okamžiku odeslání objednávky kupujícím.

2.2. Potvrzení objednávky provede prodávající. Nakupující je o potvrzení informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na adresu, kterou uvedl při nákupu.

2.3. Při požadavku změny charakteru objednaného zboží (barva, velikost) v doplňkové zprávě objednávky nemusí prodávající na tuto změnu brát ohled. V takovém případě může objednávku odmítnout. Změnu charakteru zboží je možné předem domluvit s prodávajícím vnitřní poštou a vyrobit zboží podle přání kupujícího.

2.4. O přijetí platby a následném odeslání zboží je kupující informován vnitřní poštou a/nebo e-mailovou zprávou na zadanou adresu.

3. Odstoupení od smlouvy a vrácení zboží

3.1. Kupující má právo do 14 dnů od doručení zboží od smlouvy odstoupit a zboží vrátit (a to i bez udání důvodu).

3.2. Kupující nemůže odstoupit od smlouvy o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu.

3.3. Kupující musí před vrácením zboží o tomto kroku informovat písemně prodávajícího (např. vnitřní poštou).

3.4. Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez zjevných vad způsobených užíváním a ve vhodném obalu, který zabrání možnému poškození zboží při přepravě. Zboží posílané zpět není možné zasílat na dobírku.

3.5. Částka za zakoupené zboží bude kupujícímu vrácena po navrácení zboží prodávajícímu

3.6. Náklady spojené s přepravou vráceného zboží od kupujícího k prodávajícímu hradí kupující.

4. Reklamace

4.1. Prodávající odpovídá za to, že dodané zboží nemá vady. Pokud se později ukáže, že zboží má nějakou vadu, má zákazník právo na výměnu nebo opravu. Není-li ani jedno z tohoto možné, lze odstoupit od smlouvy.

4.2. Prodávající může nabídnout při výskytu vady slevu z kupní ceny.

4.3. Ke každé objednávce je kupujícímu řádně vystavena elektronická faktura. Kupující má možnost si ji sám vytisknout. Faktura slouží zároveň jako záruční list.

4.4. Záruka se nevztahuje na zboží, které je opotřebené jeho používáním.

4.5. Pokud mezi prodávajícím a spotřebitelem dojde ke spotřebitelskému sporu, má spotřebitel právo na jeho mimosoudní řešení. Subjektem mimosoudního řešení podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, je Česká obchodní inspekce. Veškeré podrobnosti k mimosoudnímu řešení jsou uvedeny na stránkách České obchodní inspekce www.coi.cz

„V případě, že dojde mezi námi a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je

Česká obchodní inspekce
Ústřední inspektorát - oddělení ADR
Štěpánská 15
120 00 Praha 2

Email: adr@coi.cz
Web: adr.coi.cz

Spotřebitel může využít rovněž platformu pro řešení sporů online, Která je zřízena Evropskou komisí na adrese 

http://ec.europa.eu/consumers/odr/.“

5. Dodací podmínky

5.1. Platbu za zboží a poštovné zašle kupující v českých korunách na bankovní účet prodávajícího (účet je vedený u Fio banky). Prodávající odešle kupujícímu zboží po obdržení platby.

5.2. Zboží je odesíláno Českou poštou jako doporučený balíček, křehký balík, případně jako balík na poštu nebo balík do ruky, dle předchozí domluvy, případně uvedeného způsobu dopravy u zboží. Poštovné a balné je účtováno s ohledem na aktuální ceník České pošty. Odesílám i do zemí EU, platba v Kč, dle tarifů České pošty, poštovné může být aktuálně doupraveno při přijetí objednávky.

5.3. Prodávající si vyhrazuje právo navýšit poštovné za tyto služby dle aktuálního ceníku České pošty.

6. Ochrana osobních údajů

6.1. Prodávající prohlašuje, že veškeré osobní údaje nakupujícího jsou považovány za důvěrné, budou použity pouze pro interní potřebu, nebudou zveřejněny, poskytnuty třetí osobě, či jinak zneužity.

Tyto obchodní podmínky jsou platné a účinné od 1. června 2017.

Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
792410
6.3.2019 Workshopy v dubnu ve Frenštátě pod Radhoštěm
https://www.fler.cz/zbozi...
https://www.fler.cz/zbozi...
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím