Profil uživatele
Atelier Natelo
Prodávající
Praha 4
Registrace: 21.11.2013

Atelier Natelo vznikl v roce 2009 jako jeden z kulturních a uměleckých projektů společnosti Morpheus Art, s.r.o..Od roku 2012 se Atelier samostatně věnuje hlavně práci se sklem, jeho recyklací a následnou přeměnou a obnovou v nenapodobitelné a originální šperky, doplňky a drobné dekorační předměty. Zároveň jsme se nevzdali zajímavé práce s plasty, jejichž využitelnost nás stále baví a podněcuje k novým neotřelým nápadům. 

Tvoříme šperky na objednávku, dle přání zákazníka. Majitelům se tak do rukou dostává originální a nezaměnitelný výrobek. Naši klientelu tvoří hlavně zahraniční zákazníci, např. z Rakouska, Německa, Švýcarska a v poslední době nás velmi naplňuje spolupráce s našimi slovenskými sousedy.

Atelier Natelo se prezentuje jak na výstavách, tak na kulturních akcích a projektech, kde jsou šperky voleny přesně na míru danému tématu a zadání z oblasti hudební i výtvarné.

 

 

 

Způsob dopravy
Doprava zboží je zajištěna českou poštou. Zboží je zabaleno do bublinkové folie.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím