Profil uživatele
Atelier pod Lampou
Prodávající
Volary
Registrace: 28.7.2009

 

Vítám Vás v Atelieru Pod lampou, v kterém můžete shlédnout originální šperky a vitráže. Najdete mne také na https://www.fler.cz/malovane-nebe který je určen pro malovaný textil.

Jmenuji se Vendulka (nar. 24.10.1964) a vždy jsem milovala jakoukoli výtvarnou činnost.Byla pro mne prostředníkem k rozhovorům se světem jiných bytostí .Nemám žádné výtvarné vzdělání a jsem vyučená prodavačka,vždy mne udivovalo,jak je možné,že většina výtvorů vznikne skoro sama od sebe J .Jako dítě jsem vyrůstala v rodině kde jsem nenalezla pochopení a ani jsem nemohla říci co prožívám uvnitřsebe.Dlouho jsem si myslela ,že vše co cítím je výplod mojí fantazie a vymyšlený svět do kterého v duchu utíkám, kdyžjsem smutná.

V době když jsem měla malé děti jsem na tento vnitřní svět měla málo času a s láskou a štěstím jsem se věnovala rodině.Byly dny plné lásky a radosti,ale i smutku a v jednom takovém období,které bylo pro mne hodně smutné jsem dostala darem potkat se s bytostí plnou světla a být v její náruči a pociťovat lásku kterou mě naplnila.Na toto setkání nikdy nezapomenu.

Od té doby jsem začala zjišťovat ,že můj svět není vysněný, ale že existuje ,jen ho nevidím,

ale vím a občas je mi dovoleno nahlédnout :-) .

 

 

 

Jako každého i mne provází Andělé a je mi dovoleno abych je mohla občas zahlédnout………..

Pomáhají mi v tvoření a občas mě donutí J abych vzala do ruky tužku a moje ruka nakreslí něco úžasného,co se stane předlohou pro krásnou vitráž,šperk nebo malbu na triko.Trička a jiný malovaný textil najdete na

nové adrese https://www.fler.cz/malovane-nebe . Pokud něco nakoupíte i tam ,budu Vám počítat jedno poštovné a věcičky dostanete v jednom balíčku :).

Zvu Vás do světa barevných sklíček,šperků a triček……..a možná otevřete svá srdce a možná pocítíte tu lásku a možná uvidíte svého Anděla……………….

 

Přeji Vám i aby Vás moje výtvory zavedly do světa fantazie, radosti, pohladili Vás po duši a zahřáli u srdíčka.

Se sluncem v duši se těším na všechny Vaše dotazy, podněty i připomínky

Vendulka Crhová

 

PS.Pokud si koupíte moji vitráž a ta se Vám nechtěně poškodí,s důvěrou se na mne obraťte.
Upadlé očko nebo prasklé sklíčko Vám mohu opravit.

Na Fleru naleznete i mojí dceru ,která Vám určitě udělá radost svými originálními nápady a tak neváhejte a jukněte na    https://www.fler.cz/kex

 

Způsob dopravy
záleží na zasílaném předmětu, v zájmu nakupujících volím pokud možno nejlevnější variantu, zboží zasílám českou poštou, u dražších předmětů samozřejmě s pojištěním zásilky.Pokud si zakoupíte více kusů zboží platíte jedno poštovné. Vpřípadě zásilky do zahraničí je poštovné orientační, budu ho počítat podle druhu zásilky na základě ceníku české pošty.
Další prodejní profily
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
570162
21.11.2016 Krásní Andílci přiletěli k nám :)https://www.fler.cz/zbozi...
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.