Domů Profil prodejce ATELIER SCHARM
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 7 hodin.
  • Praha 6, ČR
  • 964 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (445) 100%
Nadšenci: 972
Aktivita: aktivní
Prodáno: 964
Registrace: 18.11.2008
Město: Praha 6
Stát: ČR

ATELIER SCHARM

/ Prodávající
Novinky
1009033
24.5.2022 Máme nově v nabídce romantické letní kloboučky v z kvalitních bavlněných či směsových přízí v pastelových barvách. Každý kousek je jedinečný a originální...

Ručně pletené a háčkované modely, které připravujeme v našem rodinném Atelieru Scharm jsou výsledkem naší záliby v ručních pracích. Tato vášeň se plně rozvinula v posledních několika letech, kdy se před námi otevřely nové obzory - nabídka a relativní dostupnost přízí všech kvalit, barev a provedení je mocným lákadlem a nutí nás vybírat, kombinovat, nakupovat a pak plést a plést a plést... .

Používáme pouze vyzkoušené a osvědčené příze, které nezklamou.

Naše modely jsou originální, nechceme kopírovat žádný a ničí styl, řídíme se vlastním rozumem a citem. Rády pracujeme podle vlastních nápadů a vlastní - tedy autorskou tvorbu preferujeme - pouze tehdy se fantazii meze nekladou.

 Facebook

Pokud se Vám naše tvorba líbí, nezapomeňte nás navštívit na Facebooku.

Způsob dopravy
Objednávky zasíláme prostřednictvím České pošty s poštovným podle platného ceníku. Ve vyjímečných situacích je možné zaslat zboží i na DOBÍRKU s poštovným podle platného ceníku České pošty. Je také možné domluvit se na osobním vyzvednutí. Zboží je podle velikosti baleno do tašek nebo jiného vhodného obalu a zasíláno v bublinkové obálce nebo kartonových krabicích. v zájmu zajištění co nejlepších služeb je veškeré zboží posíláno DOPORUČENĚ.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od ATELIER SCHARM

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--