Domů Profil prodejce ATELIER SCHARM
  • aktivní prodejce od r. 2008
    Reaguje na objednávky obvykle do 7 hodin.
  • Praha 6, ČR
  • 1021 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (443) 100%
Nadšenci: 982
Aktivita: aktivní
Prodáno: 1021
Registrace: 18.11.2008
Město: Praha 6
Stát: ČR

ATELIER SCHARM

/ Prodávající
Novinky
1036347
1.12.2022 Dobrý první prosincový večer. Vkládáme řadu novinek - soupravy, kloboučky, barety a čepice...Potěší nás,když se na nás příjdete podívat :-)

Ručně pletené a háčkované modely, které připravujeme v našem rodinném Atelieru Scharm jsou výsledkem naší záliby v ručních pracích. Tato vášeň se plně rozvinula v posledních několika letech, kdy se před námi otevřely nové obzory - nabídka a relativní dostupnost přízí všech kvalit, barev a provedení je mocným lákadlem a nutí nás vybírat, kombinovat, nakupovat a pak plést a plést a plést... .

Používáme pouze vyzkoušené a osvědčené příze, které nezklamou.

Naše modely jsou originální, nechceme kopírovat žádný a ničí styl, řídíme se vlastním rozumem a citem. Rády pracujeme podle vlastních nápadů a vlastní - tedy autorskou tvorbu preferujeme - pouze tehdy se fantazii meze nekladou.

 

 

Způsob dopravy
Objednávky zasíláme prostřednictvím České pošty s poštovným podle platného ceníku. Ve vyjímečných situacích je možné zaslat zboží i na DOBÍRKU s poštovným podle platného ceníku České pošty. Je také možné domluvit se na osobním vyzvednutí. Zboží je podle velikosti baleno do tašek nebo jiného vhodného obalu a zasíláno v bublinkové obálce nebo kartonových krabicích. v zájmu zajištění co nejlepších služeb je veškeré zboží posíláno DOPORUČENĚ.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od ATELIER SCHARM

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--